Зцілення через ТВК. Міськрада нарешті зібралася на сесію

Вчора  депутатському корпусу Черкаської міської ради з четвертого разу вдалося таки зібрати кворум на засідання.

Від початку зареєструвалися 29 депутатів. Народні обранці внесли зміни до раніше ухваленого рішення «Про міський бюджет на 2018 рік», що дозволить виплатити зарплату працівникам КП «Черкасиелектротранс» та компенсувати частину коштів у співфінансуванні ОСББ.

За словами головного фінансиста мерії Наталії Джуган, таким чином депутати нарешті розблокували ситуацію із кошторисом міста. За її словами, депутати затвердили секвестр бюджету в розмірі близько 130 млн грн. Видаткову частину бюджету у зв’язку з невиконанням дохідної частини зменшили на 116 млн грн.

Крім того, депутати перерозподілили видатки в межах деяких структурних підрозділів та затвердили зміни до Програми розвитку міського електротранспорту.

Нагадаємо, спочатку засідання планувалося на 6 грудня, однак було перенесене. Минулого тижня депутати тричі не змогли зібрати кворум для засідань 11, 13 та 14 грудня. Кожного разу були відсутні фракції “Батьківщина”, «Свобода», «Черкащани», «Самопоміч». Неможливість з’явитися на засідання конкретно не пояснювалася. Лише зазначалася «низка об’єктивних причин». 21 депутат також підписав повідомлення про скликання сесії на 26 грудня.

Опісля в суботу, 15 грудня, черкаська територіальна виборча комісія скасувала власну постанову, якою дозволяла на найближчому сесійному засіданні озвучити імена нових депутатів міськради.

Як вдалося з’ясувати, на засідання зібрався кворум із 10 осіб, які й ухвалили скасувати постанову ТВК про оголошення нових депутатів. При цьому, зокрема, представники БПП інформують, що їх про засідання комісії не повідомляли. Із повним складом ТВК можна ознайомитися ТУТ.

Нагадаємо, йдеться про відкликання депутатів міськради: Віталія Косяка обраного від РПОЛ, «черкащанина» Максима Скорика та Альони Цегвінцевої, Тетяни Чорнобіль й Максима Шадловського, обраних від ПВД. Їх повинні замінити наступні по виборчому списку партії в міськраду. Сама процедура відкликання була запущена на «загадкових» зборах на заводі «Темп».

Зазначимо, що 21 грудня Черкаський окружний адміністративний суд розгляне позов «відкликанців» про визнання незаконними збори виборців та скасування протокольного рішення. Початок засідання о 10.00, розглядає суддя Гарань.

На сьогодні діє заборона цього ж суду на реєстрацію та участь в голосуванні міськради для вище зазначених 5 депутатів. Ухвала прийнята суддею Кульчицьким.

0 коментарів

Залишити відповідь