Реклама

molli

Жорстких домовленостей немає, – ударівець про поділ списків (відео)

Нещодавні чутки про велике об’єднання політичних партій почали справджуватись. Блок Петра Порошенка злився з УДАРом. Тепер ці партії йдуть на місцеві вибори однією силою.

Про це інформує 24tv.ua.

У голови обласної організації партії «УДАР», яка в процесі ліквідації, Сергія Кудактіна “Кропива” поцікавилася: за якими принципами буде відбуватися поділ списків. Він був присутній на об’єднавчому з’їзді. 

– Як таких якихось жорстких домовленостей немає, будемо брати бажаючих і дивитися наскільки вони сильні, от це і буде головним критерієм. Щодо участі представників Народного Фронту нічого не можу сказати, оскільки не володію цією інформацією, – пояснив Сергій Кудактін за наслідками об’єднавчого зїзду.

Народний Фронт взагалі відмовився брати в них участь. Арсеній Яценюк натякає про злиття “Народного Фронту” з “Солідарністю”.

Віталій Кличко очолив об’єднану партію “Солідарність — Блок Петра Порошенка”. Кандидатуру мера Києва запропонував попередній голова Блоку Юрій Луценко. Президент пояснив, що об’єдналися для боротьби з ворогом всередині країни.

Учасники пропрезидентського об’єднання хоч ідуть з новою силою, але зі старими обличчями.

Переламати якось цю традицію хочуть в “Об’єднанні “Самопоміч”. Орієнтуються на перспективних кандидатів, які досі не були в політиці і не шукають власної вигоди. Таких людей ретельно обирають та навчають на партійних зустрічах.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама