Реклама

molli

Жодного разу не був на Черкащині: що розповів та пообіцяв новий голова області

Роман Боднар став новим головою Черкаської обласної державної адміністрації. Про призначення сьогодні повідомив представник Офісу президента Сергій Трофімов. 

Новообраний очільник області розповів, що не хоче, аби його оцінювали за словами й обіцянками.

– Було багато привітань сьогодні від друзів щодо нового призначення.  Але я не вважаю, що призначення – це вже досягнення. Я чітко усвідомлюю цей величезний аванс довіри президента. Сьогодні починається найбільш складний етап у моєму житті.  Зроблю все можливе, щоб згуртувати активних, досвідчених, патріотичних людей. Усі мої рішення відповідатимуть таким принципам: ефективність, прозорість, послідовність. А мої дії будуть спрямовані на користь суспільства й держави. Державник – це не посада і не звання. Мені потрібні лідери. Якщо ми тут на місцевому рівні налагодимо конструктивний діалог, то ці ініціативи будуть підтримані державою.

Новообраний голова також зазначив, що буде боротися із корупцією. Каже, що зараз хоче утриматися від “полум’яних спітчів” на цю тему:

– Я професійно боровся з корупцією. Я добре знаю причини й наслідки.  І дотримуюся принципу: “Хочеш змінити державу – зміни себе”. Ви згодом зрозумієте про що я.

Увагою не оминув і добровольців АТО\ООС та волонтерів. Каже, що наше суспільство ще не повністю зрозуміло вклад ветеранів та бійців у зміцнення держави.

– Ми маємо докласти більше зусиль для формування в суспільстві опису героя та гідної людини.

Також Боднар зауважив, що готовий співпрацювати зі ЗМІ та проанонсував пресконференцію.

Зазначимо, журналістам голова області повідомив, що жодного разу не був на Черкащині, а перший свій робочий візит здійснить до Сміли:

– Я відкритий до діалогу. У мене багато планів. Реалізовувати їх буду з небайдужими черкащанами. Деякий час будемо розбиратися із ситуацією, визначимо пріоритетні завдання. Усі рішення будуть ухвалювати публічно. Коли настане час звітувати перед вами, я б хотів  виправдати ваші сподівання. На слуху зараз Сміла. Перший візит буде туди. Помилки будуть – критикуйте, маєте право, – зауважив Роман Боднар.

Кристіна Вертипорох для “Інфоміст”

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама