Реклама

molli

Здача інтересів чи “політика”? У стінах міськради нинішній і колишній депутати мало не побилися через Соснівку (відео)

Безымянный

Після громадсього обговорення питання з можливою забудовою Соснівки в стінах міськвиконкому сталася словесна перепалка між депутатом обласної ради Сергієм Вороновим та в.о. директора готелю “Дніпро” Борисом Лебедцовим.

Воронов звинуватив екс-депутата міської ради в “здачі комунального майна”, і заявив, що Лебедцов буде все “пояснювати на сесії облради”.

– Якщо туди внесеться хоч одне поліпшення, то я з тебе зроблю ту комунальну власність, – заявив Воронов. – Через таких покидьків, як ти, розпочалася революція.

У свою чергу Лебедцов закликав Ворнова “краще вивчити питання”:

– Передали землю в оренду, за 44 тисячі гривень в місяць, – каже Лебедцов.

Відео – “Антенна”.

Уже в коментарі “Інфоміст” Сергій Воронов пояснив свою агресію, звинувативши екс-регіонала “в здачі інтересів громади області”.

– Я вважаю його причетним до здачі інтересів громади області. Він як в.о. директора “Дніпра” відмовився від постійного користування земельної ділянки по Мендєлєєва 4, де розташовані будівлі обласної громади. Від тих будівель комплекс “Дніпро” отримував прибуток, 40 тисяч в місяць. Наступним кроком буде внесення невід’ємних поліпшень в будівлі, і вони будуть відчужені, що загрожує уже самому функціонуванню готелю, хоча його треба виводити, щоб він самоокуплявся, – розказав Воронов.

У свою чергу Борис Лебедцов в коментарі нашому виданню назвав звинувачення “свободівця” безпідставними і пояснив їх “політикою”.

– На мою думку, всі його (Воронова – ред.) звинувачення ніяк не обгрунтовані. То все політика з його сторони. У них же ж позиція партії (очевидно, мається на увазі ВО “Свобода” – ред.) – не розбиратися, а просто покричати, щоб для людей, які не знають ситуацію, показати боротьбу за справедливість. Насправді поповнення бюджету іде 88 тисяч гривень в місяць від оренди приміщень і земельної ділянки. Нічого поганого в самому проекті я теж не бачу, бо будь-яке будівництво – це інвестиції, розвиток і підняття, – вважає Лебедцов.

Зазначимо, що Борис Лебедцов був депутатом міської ради 2010-2014 року скликання від партії “Фронт змін”. Восени 2013 після розвалу фракції цієї партії разом з її іншими членами увійшов до фракції “Партії регіонів”.

Як повідомляв “ІнфоМІСТ”, на території по вул. Меделєєва, 4 пропонують збудувати багатоповерхівки, танхаузи, котеджі, житлові будинки клубного типу та громадські заклади. Заплановано, що Соснівка “поповниться” понад 2000 мешканцями нових багатоповерхівок. Їх, до речі, за проектом буде п’ять: три 21-поверхові, а також по одній 12-поверхівці та 16-поверхівці.

Громадські слухання з цього питання відбудуться у вівторок, 24 січня, о 18.00 в БК ім. Кулика.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама