Завтра “Черкаські Мавпи” зіграють із “Політехніком”

07.12.2018, 17:03
Фото: прес-служба БК “Черкаські Мавпи”

8 грудня о 17:00 у Черкасах (ПС “Будівельник”) відбудеться гра між командами “Черкаські Мавпи” та “Політехнік” (м. Харків).  Про це повідомляють у прес-службі БК “Черкаські Мавпи”. 

Обидва суперники в цьому сезоні мають лише по дві перемоги в активі. «Мавпи» незважаючи на проблеми зі складом видали хороший за інтенсивністю та якістю гри матч із «Дніпром». У «Політехніка» поступово налагоджуються командні взаємодії. Американці остаточно адаптувалися в Харкові й по-праву вийшли на перший план.

Саме легіонерів «Політехніка» необхідно остерігатися «Мавпам». Лідер харків’ян Телджен Кромер став героєм матчу з «Київ-Баскетом», і саме він зараз є найкращим скорером Суперліги (24.3 очка в середньому). Яскраво в склад «Політехніка» вписався Делван Грем.

У «Мавп» чудовий матч проти «Дніпра» провели Олександр Кольченко (25+4+3) та Кріс Коуклі (16+7). Це не допомогло команді перемогти, тому лідери черкаської команди будуть зарядженими на суботню гру. Про важливість матчу з «Політехніком» зазначає і тренерський штаб.

0 коментарів

Залишити відповідь