Реклама

molli

Заступник мера «привів» у комунальне підприємство свого земляка

Фото – akulamedia.com

Обов’язки директора КП “Черкаські ринки” виконує Олексій Григорович Романчик.

На посаду він призначений розпорядженням міського голови від 29 травня.

Як зазначається в документі, підставою є службова записка заступника міського голови Романа Буданцева.

Попередній директор підприємства Дмитро Лукашенко звільнений розпорядженням Бондаренка від 13 травня і нині шукає роботу в інтернеті.

Романчик є керівником низки товариств на Кіровоградщині: “ЕЛОНА-ГРУП”, “КАПІТАЛ-РІЕЛТ-ІНВЕСТ-ГРУП”, “ТОРГОВИЙ ДІМ “УКРПОСТАЧ”, “ТРИ СТАР ТРЕЙДІНГ”. Фірми займаються вирощуванням та торгівлею зерном, а також кондидерськими виробами. Сам Олексій Григорович – житель Кропивницького, тобто є земляком вищезгаданого Романа Буданцева.

За повідомленням місцевих ЗМІ, у 2015 році Романчик як директор підприємства СТOВ «Авангард» намагався захопити землю. Також журналісти інформують, що він нібито брав участь у рейдерських захопленнях та намагався викрасти людину.

За данними порталу «Судова влада», новий очільник комунального підприємства фігурує в низці кримінальних справ, як мінімум по одній з яких йому оголошена підозра.  Свіжеспеченому “комунальнику”  правоохоронці інкримінують злочин передбачений статтею 388 кримінального кодексу – Незаконні дії щодо майна, на яке накладено арешт, заставленого майна або майна, яке описано чи підлягає конфіскації . Проте від адвокатів підозрюваного надійшло клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності за строком давності, судове засідання у цій справі призначене на 26 червня.

Крім того за аналогічними звинуваченням Романчик є фігурантом ще як мінімум однієї цивільної справи що і досі з перемінним успіхом розглядається в судах різної інстанції.

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама