Реклама

molli

За півроку більше тисячі черкащан пішли на “контракт”

захаренко

Сьогодні країна має можливість створити справді професійну контрактну армію. На цьому наголосив заступник обласного військового комісара Олег Захаренко під час засідання колегії ОДА. За його словами, Черкащина на 86 % виконала планове піврічне завдання з набору на службу за контрактом до Збройних Сил. Загалом же від початку року в області уклали контракт із ЗСУ на проходження військової служби 1077 осіб.

– Маємо вже завдання на третій квартал цього року, а саме: 630 осіб, – повідомив Олег Захаренко та закликав райони й міста активно проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу на місцях щодо переваг контрактної служби.

За його словами, гарно спрацьовують у цьому напрямку Шполянський, Чорнобаївський, Золотоніський, Смілянщини, м. Черкаси та Черкаський район, на низькому рівні – робота Уманщини, Маньківщини, Катеринопільщини, Христинівщини, Монастирищини.

Варто зазначити, що ті контрактники, які мають військову облікову спеціальність, проходили військову службу в ЗСУ або брали участь в АТО, призиваються безпосередньо у бойову частину. Інші ж перед цим проходитимуть 1-2,5 місяці навчань у частинах підготовки.

На сьогодні 100 черкащан оформили відповідні документи та готуються виїхати до навчальних та бойових частин.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама