Реклама

molli

За підприємця, якого підозрюють в «махінаціях» із встановленням огорожі, призначили заставу у мільйон гривень

Черкаському підприємцю Антону Степанцову повідомлено про підозру в привласненні більше 1 млн грн під час виконання робіт з виготовлення й встановлення металевої огорожі.

Як повідомляють в прес-службі Черкаської місцевої прокуратури, розслідуванням встановлено, що 25-річний підприємець, будучи службовою особою, склав та видав офіційні документи – акти приймання виконаних робіт, в яких зазначено неправдиві відомості щодо дійсної вартості виконаних робіт з виготовлення й встановлення технічних засобів організації дорожнього руху – металевої огорожі на території міста, які він посвідчив власним підписом та подав до Черкаської міської ради для перерахування бюджетних коштів, завдавши збитки державним інтересам в особливо великих розмірах.

Степанцову повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Підприємцю обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком два місяці з можливістю внесення застави в розмірі 1 млн. 60 тис. грн.

Нагадаємо, 21 лютого в Черкаській міській раді відбувся обшук: на вилучені речі було накладено арешт.

Обшук відбувався в рамках справи, яку наразі розглядає Соснівський райсуд. Як зазначається в матеріалах слідства, 9 листопада міською радою було укладено договір на встановлення огорожі з підприємцем Антоном Степанцовим, що виграв торги із пропозицією в 2 399 999 гривень. За актами виконаних робіт протягом 2016 року департамент ЖКК сплатив підряднику 1 059 999 грн.

Прокурори зазначали, що завищення вартості виконаних робіт склало більше півмільйона гривень.

Крім того, за версією слідства, службові особи Черкаської міської ради не здійснили належного контролю і технічного нагляду за відповідністю обсягу, вартістю і якістю наданих послуг.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама