Реклама

molli

З печаткой та бланками: Бондаренко розповів про святкування дня народження однопартійця

Міський голова Анатолій Бондаренко розповів, як виникла ідея провести сесію міської ради в Каневі.

Мер заявив, що в Канів їхав, аби привітати депутата міськради від “Батьківщини” Романа Дісканта і вклонитись Кобзареві на Чернечій горі наперердодні Дня Прапора.

– Коли ми покладали квіти, ходили, депутати до мене прийшли і вимагали сесію. Я як міський голова підкорився більшості депутатів. Буде з іншого боку більшість депутатів – будемо виконувати волю більшості, – прокоментував рішення про проведення сесії в Каневі міський голова. – Я вважаю, що сесія була легітимна, на ній були присутні 22 депутати і міський голова, що дає право ухвалювати рішення.

Опісля він запевнив, що має законне право брати з собою печатку міськради з гербом.

– Як міський голова я володію печаткою міської ради і бланками. І маю право ходити з нею. Це моє особисте розпорядження, мої особисті документи як міського голови. Вчіть закон “Про місцеве самоврядування”, – порадив журналістам Бондаренко.

Ви завжди берете на дні народження депутатів печатку і фірмові бланки? – уточнив журналіст “Інфомосту”.

– Ми завжди виконуємо закон України, – відповів мер.

На завершення Анатолій Бондаренко також заявив, що вважає міську раду недієздатною, тож єдиний шлях – це перевибори.

– Давно потрібно розпустити цю раду. І ті звернення, які я направив у Верховну Раду, вони десь є. Ця рада буде виключно зводити рахунки, буде думати виключно про свої інтереси, – наголосив Бондаренко.

Нагадаємо, частина депутатів на чолі з мером провели “таємну” сесію на Чернечій горі в Каневі. Подробиці проведення переповів журналісту “Інфомосту” депутат міськради Олексій Романов. А от опозиціонери планують її оскаржувати, адже про засідання дізналися вже після його початку, а не за добу, як визначено регламентом.

Загалом на засіданні ухвалили 27 рішень. Мер уже заявив, що вважає їх законними і готує до підпису.

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама