Цікаве починання ця виїзна сесія-сюрприз

22.08.2018, 17:55

Яке прогресивне і цікаве починання ця виїзна сесія-сюрприз! Відкриваються небачені можливості розширювати свій кругозір і ширити ареал черкаського божевілля. Ну чому б не провести наступну сесію в Умані під час Рош-га-Шана серед протчан-хасидів, загримірувавшись накладними пейсами? Особливо пікантно виглядатимуть в такому камуфляжі свободівці.

А під Різдво, коли перший сніг вкриє пагорби, депутати міськради на лижах, сноубордах та власних сідницях зможуть провести виїзну сесію у Водяниках. Та що там Водяники! Даєш, курва, Буковель! Туди точно не доїде міська ТВК зі своїми набридливими відкликаннями відданих особисто фюреру обранців.

Але чому це нас, жителів вільного козацького міста, мають стримувати кордони? Прикиньте, сесія Черкаської міської ради в Кварталі червоних ліхтарів Амстердаму. І замість набридлих співробітниць відділу ради порядок денний розносять шльондри всіх можливих відтінків шкіри в ажурних панчохах. Як вам така картина?! А попереду ще казино Лас-Вегасу, трансвестити Бангкоку, білий порошок Медельїну… Світ великий і звабливо манить вихідців з мікроскопічних райцентрів.

Але буденність заїдає, і нудні юристи ниють про якісь там регламенти і закони. Не можна, кажуть, от так от взяти і зробити заднім числом. А переднім зроби, так туди ж Радуцький приїде і весь Амстердам зіпсує. В поганому смислє…

Юрій Сас

Джерело: Фейсбук

Статті від автора

    0 коментарів

    Залишити відповідь