Реклама

molli

“Їхали вітати Дісканта”, – керівник відділу ради про “таємну” сесію

Начальник відділу з питань роботи ради Вікторія Курч заявляє, що не знала, що вчора її везуть у Канів для проведення сесії Черкаської міської ради.

Про це вона заявила журналістам.

– Перед початком обідньої перерви міський голова запропонував поїхати привітати депутата Дісканта мені й моєму заступнику, яка курує комісію, до складу якої входить Діскант. Сказав, що це буде за містом. Коли ми вже виїхали за Мошногір’я, і я спитала, куди ми все-таки їдемо, він сказав, що напередодні Дня Прапора в на буде нагода покласти квіти на Чернечій горі, – говорить Курч.

Вона говорить, що вже в Каневі о 14:50 отримала розпорядження про проведення сесії.

– Я його не готувала, не мала причетності до підготовки документів і не брала їх. Після бюджетної комісії міський голова попросив мене за нести 13 перших проектів рішень галузевої сесії від 23 серпня. Також управління земельних ресурсів за два дні до того в мене взяли окремі земельні справи для вивчення, – зазначає чиновниця.

Вікторія Курч говорить, що не брала з собою печатки, яка зберігається в її сейфі. Натомість на сесії в Каневі опинилась гербова печатка, що зберігається у сейфі мера.

– За гербову печатку я відповідальності не несу. Це питання до мера, – каже Курч.

Нагадаємо, сесію Черкаської міської ради провели на Чернечій горі під час святкування Дня Прапора, на яке депутатів запросив міський голова. Решту депутатів на засідання запросили вже після його проведення.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама