Реклама

molli

Ярмарок ініціатив, мотиваційні спікери та майстер-класи: яким був форум «ГРАНТуємо зміни» в Черкасах

Фото “Інфоміст”

Регіональний форум “ГРАНТуємо зміни 5.0” відбувся сьогодні, 7 листопада, в Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

Про це інформує кореспондент «Інфомосту».

Цей захід департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА започаткував кілька років тому. Сьогодні форум відбувається в місті вже вп’яте.

– Ми згуртували декілька громадських організацій. Перший раз форум зібрав невелику кількість учасників – 150 осіб приблизно. Тоді ми вчили, як писати гранти. Постійно ставимо різну мету. Один захід спрямований на партнерство, громадськість та бізнес, інший – на яскраві приклади. На деякі форуми приїжджають грантодавці, які розповідають, як саме в їхніх проеєктах можна виграти грант, – зазначила Маргарита Гуськова, представник департаменту регіонального розвитку ЧОДА.

Фото “Інфоміст”

За її словами, сьогоднішній форум мав на меті згортувати представників громадськості, влади та бізнесу. Цього року форум називається «Громади в дії», тому що відбувається реформа децентралізації та утворюється багато ОТГ в області.

Під час форуму відбувалися різноманітні виступи та майстер-класи. Зокрема, ініціативні групи могли показати та розказати про свій проєкт. Більшість були спрямовані на вирішення проблем екології в області.

– Ми сьогодні тренувалися сортувати сміття. У нас було три коробки. Зелена – це те, що переробляється в Україні, рожева – «бека», яка не переробляється, яка йде на полігон або спалюється. І ми таким чином все розклали й вийшло більше такого, що все-таки переробляється, – розповідає учасниця форуму та засновниця ініціативи «Торбинки-мандаринки» Тетяна Ковальчук.

Фото “Інфоміст”

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама