Реклама

molli

“Якщо по наших стрілятимуть, ми завдамо удару у відповідь”, – у Черкасах мітингує “Правий Сектор”

11749696_1685333585035919_724272657_n

У рамках всеукраїнської акції на підтримку “Правого Сектору” у Черкасах на Соборній площі зібралося близько 30 осіб. Присутні на мітингу чоловіки стверджують, що держава розпочала відверту дискредетацію діяльності бійців цієї організації.

 

“Наша мета, щоб “Правий Сектор ” не розгяладали як озброєне формування. Ми вимагаємо справедливого розслідування подій у Мукачевому, звільнення Авакова і свободи для політвязнів-майданівців”, – розповідає кореспонденту “Інфоміст” лідер “Правого Сектору” Смілянщини Євген Саража.

Дії своїх колег на Закарпатті він пояснює так:

“Бійці “Правого Сектору” вирішили зупинити контрабанду, яка процвітає на Заході України з 80-х років. Саме тому бійці стали на сторону держави і народу. “Правий Сектор” хоче, щоб все було в рамках правового кола”, – пояснює Саража.

У зв’язку із згадкою про правову коло виникає питання, чому озброєні кулеметами бійці організації на броньованому транспорті опинилися за багато кілометрів від зони бойових дій?

“Мабуть, можливості вирішити ситуацію по-іншому у них (“Правого Сектору” – ред.) просто не було, принаймні на тій території. Першими почали стріляти люди, які були переодягнені в спортивне, і міліція, що прикриває контрабанду”, – говорить Євген Саража.

11721086_1685333578369253_1013470868_n

Скільки триватиме подібна акція в центрі міста, чоловіки в формі поки що не знають. Говорять, “поки Батьківщині треба”, і попереджають, якщо силовики на Закарпатті відкриють вогонь по їхнім побратимам, то “Правий Сектор” завдасть удару у відповідь на всій території України. Це звучить, як мінімум, насторожуюче.

Нагадаємо, в суботу, 11 липня в місті Мукачеве, що на Закарпатті, відбувся збройний конфлікт між місцевою міліцією, оточенням нардепа-регіонала і по сумісництву кримінального авторитета Михала Ланьо та бійцями, що представилися “Правим Сектором”. Внаслідок перестрілки 2 людей загинули, 4 – дістали поранення. Наразі обставини конфлікту з’ясовуються.

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама