Реклама

molli

Якого кольору борщ

У однієї сусідки стіни в домі були зелені-зелені, а в іншої штори та скатертини бордові. Вони прокидалися в один і той самий час, снідали. Одна їла винятково щавлевий борщ, а інша віддавала перевагу червоному.

Перша сусідка тихо тихенько дивилася щовечора по телеканалу “3+3= 75%” передачу “Ранкова вулиця” та мріяла, як потечуть щавлеві ріки та виростуть на їх берегах дерева з доларами по 8.

Іша щавлевих рік не хотіла, вона не розуміла, нащо нам ще якісь річки, поки борщ червоний до кінця не скис в тарілках, і хліб стабільний, і мед на експорт.

Дві сусідки щодня виходили і їхали своїми шляхами, вони користувалися жовтими автобусами, на зупинці щоранку говорили про дітей, посівний календар, нові серії на національних каналах, а одного вечора вони зустрілися у фейсбуці, одягнувши фейкові профілі.

– Ви зєлєбобіки, дістали!

– Порохоботкам слова не давали!

Вони — боти. Люди, які гублять рід, совість та межі в лабіринтах мережі. Жінки і чоловіки проводять другу зміну в сітках. Сто раз ображаєш того, чию думку шеф сьогодні замовив на обід.

Боти серед нас, вони не виглядають як гномики з кіно, чи домовики з мультфільмів, вони ходять з нами на роботу і кажуть нам під час кавування, що кожен має право на власну думку. І в цих людей навіть не підіймається брова.

Лише кількість ботів визначає, хто сьогодні у фейсбуці молодець. І якщо ви відчуваєте себе і свою думку приниженою, то знайте, сьогодні у вас виграли боти, хоч ви не хотіли з ними грати. Але вони вас випили і заробили цим собі на смузі та щавлевий борщ… чи червоний.

А який борщ любите ви і скільки коштує ваш комент?

Як думаєте, скільки милих сусідів і сусідок, які вітаються з вами щодня насправді ввечері накидають вам за шиворіт смачненький борщ.

Кристіна Вертипорох для “ІнфоМІСТ”

Редакція не несе відповідальність за зміст блогів, а також може не розділяти думку, яку  висловлюють автори

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама