Реклама

molli

Як впоратися із зимовим дефіцитом вітамінів? (відео)

У холодну пору року організм людини найбільш ослаблений і вразливий до захворювань. Нестача сонця і тепла призводить до нестачі вітамінів. Впоратися із зимовим дефіцитом вітамінів можна. Головне, кажуть лікарі, додати до щоденного раціону фрукти.

Про це розповідають у сюжеті ОДТРК “Рось”.

У сім’ї Компанійців – фрукти на першому місці раціону. У зимовий період перевагу надають яблукам, ківі, бананам, мандаринам. Без фруктових салатів не обходиться жодне свято. Приготування займає мінімум часу, а комбінувати смаки і пробувати нові варіанти можна хоч щодня, – каже пані Галина.

Нині придбати фрукти закордонного або українського виробництва – не проблема. Папая, ківі, банан, апельсин, виноград та яблука – все це є на прилавках супермаркетів.
Проте до денного раціону кожного українця, на думку лікарів, повинні входити яблука. З’їдаючи 3-4 штуки можна знизити артеріальний тиск, нормалізувати кількість холестерину у печінці.

Усі цитрусові: мандарини, апельсини, грейпфрути, лимони, лайми – добре впливають на організм людини. Проте надмірне їх вживання може викликати алергію.
Чудова можливість заощадити на фруктах у зимовий період – заморозити зібрані з власного городу.

Користь заморожених фруктів у деяких випадках більша, ніж свіжих. Це пов’язано з тим, що плоди заморожуються, як правило, на піку зрілості, коли їхня харчова цінність найвища.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама