Реклама

molli

Як черкаські тролейбуси їздитимуть на День міста (розклад)

Виконавчий комітет Черкаської міськради затвердив план розміщення тролейбусів КП “Черкасиелектротрансу” на міських маршрутах у День міста.

У неділю ж тролейбуси рухатимуться у штатному режимі.

Важливо, що на День міста тролейбуси будуть безкоштовними. 

Як розповів начальник управління транспорту департаменту житлово-комунального комплексу Віталій Москаленко, цього дня працюватиме на десять тролейбусів більше, аніж зазвичай на вихідні.

1, 7, 7А і 10 перевозитиме пасажирів до 23.00 і їздитиме з інтервалом 35 хвилин. Графіки складені таким чином, що бульваром Шевченка цей транспорт курсуватиме через кожні 5-8 хвилин.

Тролейбусний маршрут №3 (санаторій «Україна» – «Залізничний вокзал») працюватиме до 22.30 (із 8.00 до 12.00 через кожні 40 хвилин, із 12.00 до 17.00 – кожні 25 хвилин, натомість із 17.00 до 22.30 їздитиме один тролейбус).

Решта маршрутів працюватиме у звичному для вихідного дня режимі.

Цієї суботи, 15 вересня, у Черкасах відбудеться святкування Дня міста. 

За словами директора департаменту організаційного забезпечення Лілії Маліщук, уже завтра місто почнуть прикрашати святковими розтяжками і прапорцями. Загалом підготовка святкової програми тривала близько двох місяців.

У програмі – шаховий турнір “Битва за Черкаси”, гонки на саморобних тачках “Крутий спуск”, квести, конкурси та інші вуличні акції. Завершить святкування виступ гурту “Друга ріка”. Чиновниця проінформувала, що більшу частину затрат на себе взяли спонсори.

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
1 Коментарі автора
Натеплоходебиблиючитают Нещодавні автори
Натеплоходебиблиючитают
Натеплоходебиблиючитают

Достойний подарунок до Дня міста. Досить лизати дупу маршруточникам. Не позортесь зробіть ОДИН маршрут з 10 хвилинним інтервалом, те шо є це ж знущання над людською гідністю, або закрийте к чортам цю тралейбусну багадєльню.
Зфотографований А4 це взагалі мощно.

Реклама

Реклама