Реклама

molli

“Я готовий замінити їм сина”. Батьки вбитого біля клубу подали заяви про відсутність претензій

В Апеляційному суді Черкаської області триває засідання у справі Іллі Новікова, якого обвинувачують у вбивстві біля одного із нічних клубів міста Сергія Бондаренка.

Нагадаємо, суд першої інстанції присудив Новікову 8 років ув’язнення. Попередньо Новікову була обрана міра запобіжного заходу – домашній арешт. Справу не розглядали, посилаючись на нібито хворобу Іллі. Однак нещодавно хлопця зафільмували за розпиттям пива у одному із барів Черкас.

Сьогодні на засіданні прокурори клопотали про зміну запобіжного заходу, однак зробили це не за 3 години до початку засідання, згідно з регламентом.

Судді оголосили, що повторно перевірили докази і допитали судмедексперта. Тож вирішили, що повторний розгляд справи недоцільний.

На засіданні додатково допитали обвинуваченого Іллю Новікова. Він розповів про словесний конфлікт із Бондаренком всередині нічного закладу та за його межами. Разом із тим він засвідчив правдивість відеодоказів та те, що потерпілий не наносив ударів у відповідь, та переповів послідовність нанесених ним ударів Бондаренку.

Мати Тетяна Бондаренко надала суду заяву щодо прохання непризначення покарання для Новікова, який зобов’язався допомагати пожиттєво. При цьому вказали конкретний перелік робіт по господарству: оплата комунальних послуг, обрізки дерев, збирання овочів, коріння трави, ведення господарства тощо. Аналогічна змістом заява подана і батьком вбитого.

Потерпілі в заяві вказали про відсутність претензій матеріального характеру до Новікова. Заяви завірені нотаріусом. Таку ж заяву про ці зобов’язання підписав у нотаріусі і Новіков.

– Я готовий замінити їм сина. Якщо в мене буде свобода і можливості, я буду розвивати бізнес як приватний підприємець, – сказав Новіков.

– Ми підписали ці документи не заради нього, а заради нашого вбитого сина. Який і після смерті дбає про нас, – заявила мати вбитого Тетяна Бондаренка. – Ми підписали документи, але в себе ми його не хочемо бачити. Все буде на його совісті. Єдине, що ми хочемо, щоб він тричі на рік був на могилі нашого сина.

Адвокат потерпілих Олена Нешенко також висловила думку щодо цих заяв.

– Ці документи складалися без мого відома. Я як адвокат на їхню позицію впливати не можу. Згідно  з законом, я маю підтримати позицію потерпілих. Тому вважаю, що суд ці документи має прийняти, – говорить адвокат

– Ви позбавляєте суд позиції потерпілих, – звернулися судді до родини Бондаренків, аби ще раз впевнитися у позиції.

– Так, не засуджуйте його і не позбавляйте волі, – остаточно сказала Тетяна Бондаренко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новікову за вбивство присудили 5 років умовно

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама