Реклама

molli

Виконком не затвердив склад ініціативної групи для створення громадської ради

12 лютого на засіданні виконкому виносився на розгляд склад ініціативної групи для створення громадської ради при виконавчому комітеті Черкаської міської ради. Про це повідомляє кореспондент «Інфоміст».

 

До ініціативної групи мали б входити:

Дубовий Олексій – начальник відділу підтримки громадянського суспільства

Кисельов Петро – представник ГО «Білий корпус»

Кривденко Олександр – представник ГО «Об’єднані патріотичні сили в Черкаській області»

Кузьменко Валерій – представник ГО «Білий Молот»

Степаніщенко Андрій – представник релігійної громади Істино-Православної Церкви «Семи Архангелів».

Член виконавчого комітету Ігор Зайчук зазначив, що треба збирати та подавати на склад представників дієвої громадськості, а не склад ГО, про які ніхто не чув.

Заступник міського голови, Юрій Ботнар зауважив, що виконком вже має не тільки представників громадських організацій, а й складається з осіб, які обрані представниками влади, тому питання про створення громадської ради потребує переосмислення.

Представник ініціативної групи Степаніщенко Андрій відповів на зауваження так: «У виконкомі немає представників громадськості. Є політичні рухи, а громадськості – немає. Щоб розуміти різницю, треба вичитувати закони і бути більш фаховим представниками суспільно-політичного… У нас є велика бездуховність і у виконавчих органах влади в тому числі».

Також священник зауважив, що до складу виконкому входить дуже мало «черкасів», тому він вважає за потрібне створити громадську раду саме із черкащан.

Міський голова зробив зауваження Отцю Андрію: «Ваша риторика не українська і не християнська. Незалежно від того, де людина народилася, яке має віросповідання, якщо вона є патріотом України, то вона є патріотом».

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама