Реклама

molli

Виконком без публічного анонсу погодив зміни до бюджету. Джуган каже, рішення незаконне

У Черкасах виконавчий комітет без попереднього публічного анонсу зібрався на засідання і ухвалив проект рішення щодо змін до міського бюджету на 2018 рік. Директор департаменту фінансової політики Наталія Джуган каже, що рішення є незаконним.

Засідання виконавчого комітету відбулося 10 грудня. Час його проведення, як виявилося – 8.30 ранку. Інформація про нього з’явилася на сайті міськради о 10.18.

Засідання не було про анонсоване на сайті ради, також у відповідних розділах відсутній порядок денний (останній документ датований 19 листопада), проект рішення та відповідно ухвалене рішення на сайті також відсутні.

У «Фейсбук»-спільноті, де зазвичай анонсуються засідання виконкому, ми звернулися із запитанням про анонс вчорашнього засідання, проте відповіді не отримали.

Згідно з проектом, що оприлюднений в новині на сайті міськради, своїм рішенням виконком ухвалив перерозподілити 11,38 млн грн по департаменту ЖКК. Ці кошти мають бути закладені в програму розвитку міського електротранспорту.

Директор департаменту фінансової політики Наталія Джуган у коментарі “Інфоміст” називає рішення виконавчого комітету незаконним:

– Виключне повноваження міської ради затверджувати доходи і видатки. Виконком уже подав рішення про уточнення бюджету ще в середині жовтня. Рада досі не розглянула зміни до бюджету, тому питання заблоковане. Виконком ще раз подає проект рішення, де вказує обсяг видатків, який не відповідає тому, що є в казначействі. Саме рішення не відповідає дійсності.

Мало того, що ухвалили незаконне рішення. Навіть процедура порушена. Має подавати коригування бюджету виключно керівник фінансового органу, а подавав Ярослав Нищик. Не погодили навіть з департаментом фінансової політики. У частині обсягу видатків – недостовірні дані.

Джуган додає, що її навіть не повідомили про проведення засідання виконавчого комітету, сказавши, що вранішня нарада в мерії переноситься на 8.30. Посадовець додає, що “такого безпрєдєла ще не було”.

Нагадаємо, завтра скликається сесія міської ради. Це питання включено в порядок денний під першим номером.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама