Щодо спортивних майданчиків

01.08.2018, 10:21

ЩОДО СПОРТИВНОГО МАЙДАНЧИКА 34 ШКОЛИ і інших шкіл

Останнім часом точиться багато розмов, тож коротко резюмую позицію:

Ми за загальнодоступність об’єктів, звісно ж, але –

– Всі школи міста, в ідеалі, мають бути закритого типу.
(Їх території мають бути не прохідними дворами, до яких ми вже звикли, а – закриті, обгороджені парканом)

– Заклади освіти мають використовуватись виключно під навчально-виховний процес.
(Відповідно до рішень Верховного суду України – ми навіть оренду площ надати під інші процеси сьогодні не можемо)

– Всю відповідальність за цілісність матеріально-технічної бази закладів освіти несуть безпосередньо директори закладів.
(Відповідно до нового Закону України «Про освіту» саме вони є організаторами господарського процесу, в який навіть ми віднині втручатися не маємо право, адже вони забезпечені на законодавчому рівні автономією)

– Спортивні майданчики є відкритими для дітей під час проведення навчально-виховного процесу., окрм того вони є доступними вихованцям міських ДЮСШ та КДЮСШ.
(Вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи Дніпро-80 можуть безперешкодно, під наглядом тренера проводити тренування)

– Спортивні майданчики є невід’ємною частиною матеріально-технічної бази закладів і не є (!!!) загальнодоступними, як і спортзали чи інші приміщення закладів освіти.
(Спортзали чи аудиторії (класи) теж мають бути у вільному доступі!? Очевидно, що ні)

– Майданчики мають охоронятися, як і решта території школи.
(На одному з нових відкритих майданчиків біля школи – в перший же тиждень покаталися хлопчаки на мопеді, залишивши після себе «вагомий слід»)

– Центральний стадіон, до слова, так само збудований за кошти міської громади і для міської громади, ми ж не дозволяємо собі перелазити через паркани там!?
(Майно громади потрібно ретельно берегти та доглядати за ним)

– Ми більше не в радянському союзі.
(Ситуація, яку ми маємо сьогодні – це перехідний період з радянського союзу до перших ноток капіталізму, в який непевно поринула наша держава. Більше не варто розраховувати на ковбасу по рублю, хліб по 10 копійок і в те, що все тепер буде безкоштовне та вільнодоступне. Спочатку це сприймається важко, бо у вашому дитинстві все було інакше, але з часом розуміння прийде, я певен в тому)

– Наостанок.
Якщо, боронь Боже, станеться якась ситуація з травмуванням, вгадайте до кого завтра прийде поліція, прокуратура, держ праця і інші структури?

Отож.

В мене наразі все.

П.С. Наш Депарамент неодноразово звертався до Департаменту економіки з проханням переглянути орендну плату для подібних спортивних майданчиків, особливо для громадських організацій спортивного спрямування, які працюють з дітьми.

П.П.С на фото одна із зустріч з представниками батьківського комітету 34 школи.

Сергій Воронов, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Джерело: “Фейсбук”

Статті від автора

0 коментарів

Залишити відповідь