Реклама

molli

Влада обіцяє, що кіосків біля театру завтра не буде, а підприємець чекає на альтернативу

У приміщенні черкаського драмтеатру пройшла нарада між представниками сторін конфлікту щодо квіткових павільйонів, розміщених на площі ім. Т. Шевченка.

Представник Черкаської ОДА Євген Стрижак повідомив, що при облдержадміністрації створюється робоча група з упорядкування площі ім. Шевченка та фасаду театру.

ЧИТАЙТЕ: Незаконні павільйони перед драмтеатром продають через інтернет

– Повністю незаконним шляхом розміщені тимчасові споруди, – наголосив Стрижак. – Було оголошено, що вони постоять до 15 березня, бо квітковики закупили продукцію для привітання жінок на 8 березня.

Стрижак наголосив, що Черкаська ОДА категорично проти розміщення.

– Ви не маєте жодного дозволу на розміщення тимчасових споруд, і ви розміщуйте їх нелегально, – зауважив Стрижак.

Підприємець Петро Чернявський емоційно розпочав свій виступ із риторичного запитання.

– Яка вина на мнє, боярин? Мені це місце не подобається. Я написав 10 звернень в міську раду, щоб надали місце для торгівлі, але мене не почули, – каже Чернявський.

За словами підприємця, у договорі, який він має, вказано, що напрямки діяльності визначає сам бізнес. Чернявський наголосив, що готовий перевезти тимчасові споруди в будь-який момент, коли отримає альтернативний варіант в центрі міста.

– Куди перемістити? Скажуть, куди, я переміщу. Треба прибрати – то скажіть куди! Треба узгодити місце! Нікому не заважає зараз, поки йде ремонт. Театр та квіти – це споріднені речі, – говорить Чернявський.

Як у відповідь пояснив головний архітектор Черкас Віталій Чернуха, перенести павільйони в інше місце наразі неможливо, оскільки в місті діє мораторій на їхнє встановлення.

Муніципальний інспектор Олександр Давиденко повідомив, що завтра павільйони будуть прибрані в будь-якому разі: або Чернявський зробить це сам, або ж він буде примусово демонтований.

– Була обіцянка, що павільйони будуть стояти до 15 числа. Влада дозволила. Це була наша поступка. Нас критикували, і ми витримали удар. Тепер черга підприємцям дотриматися слова,- сказав Давиденко.

Діалог пройшов в напруженому ключі. Його учасники не раз зривалися на крик і грубощі.

Нагадаємо, павільйони спочатку були встановлені біля театру по вулиці О. Дашковича. Тоді ж заступник міського голови Геннадій Шевченко повідомив, що конструкції будуть “негайно демонтовані” муніципальною інспецією. Натомість замість демонтажу вночі 3 лютого кіоски були перенесені на площу перед театром, де земля належить обласній раді.

3
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
2 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
1 Коментарі автора
СвітланаОленаPetr Нещодавні автори
Petr
Petr

Ось так можна вірити владі… Спочатку мене влада в дружелюбному тоні попросила: “Петре, прибери тимчасово павільйон, щоб ми завершили ремонт театру. Потім знову поставиш на своє законне місце” Сьогодні ця ж сама влада на все село кричіть, що павільйони стоять незаконно і я маю їх кудись прибрати (знову ж таки незаконно, бо законного рішення – куди прибрати, вони не виносять.) Мені здається, що я живу в дурдомі. Звичайно стоять незаконно, бо ви самі туди їх незаконно поставили. Прийміть законне рішення і скажіть – куди переставити ЗАКОННО. Чому такі прості очевидні речі обласна та міська влада не можуть узгодити? Одні говорять… читати далі >

Олена
Олена

А чого ВИ сидите та чекаєте, коли вам знайдуть місце? Шукайте 5, 10 місць, пропонуйте, що ВАМ підходить! А то сидите, чекаєте, обурюєтесь, наче хтось щось вам винен. Ви – солідна людина, навіть у владі працювали, кому, як не вам знати, вірити у обіцянки, чи ні. У них є своя робота. Он, торгашів із Смілянської ганяють, зачищають, так сказати…Розумію, що квіти біля театру потрібні, а може, краще живі, на клумбах? А павільйон розмістити замість книжкового “базару”, що біля Дома дитячої творчості?

Світлана
Світлана

Petre, за вашою порадою проїхались Європою. Були в Польщі, Австрії, Німеччині, Італїї. Таких сараїв, як ваші, та ще й у центрі міст, навколо театрів не бачили ніде. Такого срачу, який влаштували ви, в європейських містах не спостерігається. Поставьте свої сараї до себе у двір й милуйтеся ними сам.

Реклама

Реклама