Реклама

molli

Відтепер основна функція працівника ДАІ Черкас – допомога водієві

Відтепер основна функція працівника ДАІ Черкас – допомога водієві, вони припиняють свою роботу на блокпостах та більше не будуть “сидіти в кущах”. Про зонування міста та новий сервіс на сайті ДАІ далі…

Працівники ДАІ припиняють свою роботу на блокпостах, які розташовані в місті Черкаси та будуть нести службу, патрулюючи місто. Працювати залишиться єдиний блокпост на дамбі, де будуть нести службу спецпризначенці. Хочу зауважити, ми кардинально змінюємо порядок та підходи до роботи працівників ДАІ, налаштовуючи їх на європейський напрямок роботи.

Відтепер основна функція працівника ДАІ Черкас – допомога водієві. Не має значення, що трапилося у водія: зламалася машина, іногородній заблукав у місті чи можливо потрібна медична допомога – це все першочергові завдання співробітника ДАІ.

Я заборонив співробітникам ДАІ «сидіти в кущах» та безпідставно зупиняти транспортні засоби. Вони повинні рухатися по місту та слідкувати за правопорядком. Жезли в них ніхто забирати не буде, проте зупиняти автомобілі вони зможуть тільки в разі очевидного порушення правил дорожнього руху водієм. Також  місто умовно буде розділено на п’ять зон, в кожній з яких цілодобово буде патрулювати екіпаж ДАІ.

Звичайно цього не достатньо, тому, через тиждень ми вводимо в дію систему інтерактивного обміну інформацією, за допомогою якої, кожен громадянин матиме можливість скинути фото автомобіля – правопорушника або відео з відео-реєстратора з адресою місця скоєння правопорушення, яка буде надіслана на планшет співробітника ДАІ.

У разі, якщо правопорушник буде знаходиться на місці скоєння правопорушення (наприклад паркування у невстановленому місці), на нього буде складено адміністративний протокол. В іншому випадку, (в зв’язку з обмеженнями законодавства) з водієм – правопорушником буде проведено профілактичну бесіду.

Даний сервіс буде працювати на офіційному сайті ДАІ в Черкаській області, про що повідомлю додатково. Закликаю всіх містян не стояти осторонь, я розраховую на взаємодію та співпрацю, лише спільними зусиллями ми зможемо побудувати в нашому місті справжню європейську правоохоронну систему, де правоохоронець – це товариш і помічник.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама