Реклама

molli

“Галя, іди сюди, тут юморіст каже, шо він викладач”: відомий телеведучий розповів, як викладав в уманському виші

Фото із інстаграм-сторінки Володимира Остапчука

Ведучий «Євробачення 2017»,  відомий актор і телеведучий Володимир Остапчук розповів підсникам в «Інстаграмі» про часи своєї педагогічної діяльності в Уманському національному університеті садівництва.

Як відомо, Володимир народився та виріс в Умані. Здобув філологічну вищу освіту та певний час працював викладачем англійської мови.

В останньому дописі на своїй інстаграм-сторінці телеведучий згадав про часи  «уманської» молодості, коли він ще працював за спеціальністю:

«Журнал, контрольні, кафедра. І обов’язково «Володимире Валерійовичу». Так, друзі, колись я був педагогом. Викладав англійську агрономам, економістам і трактористам, коротше кажучи, був у повному УНУСі (Уманському національному університеті садівництва). Я (з виду 16-річний «пацан») не справляв враження на інколи вдвічі старших студентів, «найстрашніше» – мені навіть не хотіли давати підручники в бібліотеці» – іронічно написав Остапчук.

«- Галя, іди сюди, тут юморіст каже, шо він викладач.

– Галя, він хоче щоб я його по-батькові називала. Іди до мамки, Петросян.

– Галя, я набрала декана… Вибачте, Володимир Валерійович, ви просто так молодо виглядаєте» – згадує типову ситуацію в бібліотеці телеведучий.

Викладачем Володимир пропрацював лише рік, зрозумівши, що це не його справа. Але, зазначає, «на кафедрі ще досі висить мій піджак».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

КЕМ Я БЫЛ РАНЬШЕ. ⠀ Журнал, контрольные, кафедра. И обязательно «Владимир Валерьевич». Да, ребята – когда-то я был преподом 😂 ⠀ Английский я преподавал агрономам, экономистам и трактористам, короче был в полном УНУСе (Уманський Нац Університет Садівництва😂). ⠀ Я (на вид 16 летний пацан) мало внушал строгости иногда вдвое старшим студентам, но самое страшное – мне не хотели давать учебники даже в библиотеке. ⠀ – Галя, іди сюди, тут юморіст каже, шо він викладач. – Галя, він хоче щоб я його по-батькові називала. Іди до мамки, Петросян. – Галя, я набрала декана… Вибачте, Володимир Валерійович, ви просто так молодо виглядаєте. ⠀ Продержался я год, понял, что не мое. Но на кафедре до сих пор висит мой пиджак, а тем, кто пришёл на передаздачу, говорят «викладач на території, чекайте». ⠀ А вы тоже работаете не тем, на кого учились?) #препод #студент #давайзачетку

Допис, поширений Vladimir Ostapchuk (@vova_ostapchuk)

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама