Реклама

molli

Відома співачка й поетеса з Черкас вийшла втретє заміж у Франції (фото)

Письменниця та співачка Ірена Карпа вже три роки живе і працює у Парижі. Саме там днями відбулося її третє весілля.

Обранцем 37-річної матері двох дітей став нащадок письменника Віктора Гюго – Людовик Требюше. Про дружбу з ним Карпа, до речі, розповідала ще два роки тому.

Про своє знайомство з майбутнім чоловіком та про весілля Ірена розказала JetSetter.ua, повідомляє “Українська правда”.

– Louis Cyrille Trébuchet, українською це мало би звучати як Людовик-Кирило, але я, з моєю любов’ю до скорочень, називаю його просто Луї. Він вже звик, – каже письменниця про свого чоловіка.

Луї – інженер, який займається цифровим забезпеченням культурних та медійних структур.

– А ще він музикант. Першу пісню написав, коли ми познайомилися. І вже через рік записав альбом з музикантами, що виступали з Джейн Біркін і Аланом Башунгом, – додала Ірена.

За словами Карпи, познаймилися вони з Требюше випадково.

– Він прийшов на вечерю, яку організовував мій друг, просто за компанію з однією ексцентричною мадемуазель, художницею. На тій вечері в них закрутився недовготривалий роман, а я як вихована людина обмінялася контактами з усіма і дуже обережно з усіма почала спілкуватися: і з ним, і з нею. Вона згодом стала моєю доброю подругою, він проявився значно пізніше, і, як виявилося, їх пристрасна історія закінчилася. Але варто було цій дамі взнати, що я бачуся з її колишнім кавалером, як счинився гротескний скандал. Жіноча дружба тріснула, коротше, – згадала Карпа. – До нашого початку історії додам, що ми мали вже й розійтися, коли набігло різних колишніх і позаколишніх баб його. Слали мені погрози, істерили… Нащо воно мені? І тоді він геніально вивіз мене в гори на Корсиці. В спокій. І зіграв 9-й ноктюрн Шопена голяка. Я так здивувалася, що аж закохалася. І виклала йому Je t’aime шкірками від ковбаси і камінцями — на горі, на закинутій лижній станції…

Пропозицію Луї зробив у ресторані готелю Vendôme у Парижі.

– Це був дивний збіг, саме в цьому місці закінчилася моя попередня лав-сторі. Все циклічно якось… Це було і правда сюрпризом. Французи бояться шлюбів як вогню. А тут – квадратна коробочка, каблучка з солітером, все, як бабушки любили,  – зізналася Карпа.

Ірена наголосила, що підготовки до весілля не було, бо вона це ненавидить.

– Я хотіла просто розписатися, випити шампанського з родичами (і устрицями) у нас в дворі, сісти в машину і втекти в якийсь готель коло моря. Але в мене це третій раз, а у Луї перший. Того він захотів вечірку. І запросив купу своїх друзів. А я своїх місцевих. І мама прилетіла, – зазначила письменниця-дипломатка.

Концепція вечірки була проста: бургундське вино, бо Луї – бургундець, та українська їжа.

Весільну сукню для Карпи створив дизайнер Іван Фролов.

– Він взагалі подвиг здійснив — привіз мені сукню в ніч перед весіллям. І вона ідеально сіла! Плаття я не вибирала, воно для мене і творилося. Тому вийшло ідеально моїм. А от Луї виявив за 4 хвилини до весілля, що в нього в арсеналі або нудні офісні сорочки, або якісь розтягнуті футболки з принтами. І побіг купляти сорочку до тих же хлопців, чий був костюм, — Wooyoungmi. Вони поржали і швидко все підібрали, – розповіла Ірена.

На запитання, де вони з чоловіком житимуть, Карпа сказала:

– Жити я люблю всюди. Я люблю Париж, я ним дихаю, він мене не стресує. Але без Києва не можу теж. Друзі, рідні місця, концерти QARPA в містах України, наша публіка – це мої моменти і місця сили. Там де я – це я.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама