Реклама

molli

Вакансію обіймача котів відкрили в одній із черкаських ветеринарних клінік (ВІДЕО)

Фото з сайту watson.ch

Вакансію обіймача котів відкрили в одній із Черкаських ветеринарних клінік. На стаціонарі там постійно перебуває близько десяти вуличних тварин і, щоби вони не сумували, співробітники закладу запрошують містян розважити вусанів, інформує “Свідок НТН“.

Відвідувачів у цій ветеренарній клініці зустрічає кіт Партос. Він, як справжній господар, спочатку обнюхує гостей і лише потім дозволяє увійти всередину.

9-річний Валерій дуже любить чотирилапих. Удома має аж трьох. А от сьогодні прийшов погратися з підопічними ветеренарів. Хдопчик – у захваті.

– Вони добрі дуже. Зустрічають вас. Приходьте всі до котів і погладьте їх, – каже хлопчик.

Яна теж не може відірватися від тварин. Коли почула про вакансію обіймача котів, дуже зраділа. Бо батьки не дозволяють завести домашнього улюбленця.

– Погладити їх, приділити увагу. Вони ж такі самі коти, як і ті, що вдома. Їм теж потрібна увага, пілкування, – говорить дівчина.

Прийти й погратися з бездомними котами запрошують і лікарі, й зоозахисники. На денному стаціонарі в закладі перебуває близько 10 тварин. І їм бракує уваги та любові. Такі сеанси людської турботи дуже корисні пацієнтам.

– Вуличним котикам не завжди вистачає уваги. Це особливо важливо для диконароджених. Вони трішки дикуваті й це як процес соціалізації. Ти їх гладиш і тварини перестають боятися людей, – каже зоозахисниця Валентина Калініна.

Охочих обіймати котів поки не багато. Але відвідувачам тут завжди раді.

Детальніше – у сюжеті.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама