Реклама

molli

Відео Скічка про дороги Черкащини за добу зібрало більше 10000 переглядів у соцмеражах

Нова серія з відеоциклу про ситуацію на Черкащині, яка викладена на “Фейсбук” сторінці  кандидата від партії “Слуга Народу” Олександра Скічка, зібрала 10000 переглядів за доба. І це не дивно, бо у відео йдеться про жахливі дороги регіону, зокрема, про трасу «Канів – Черкаси».

«Якщо ви не їздили трасою Канів-Черкаси, ви не знаєте, що таке погані дороги!» – кажуть водії.

«Ніхто не займається цією проблемою, люди власноруч ремонтують дороги як можуть, висипають цеглу чи щебінь».

«Черкаси -Умань, жах, голова літає наче м’яч, позвонки зрушуються з місць, їзда в старих пошарпаних бусах та «богданах» давно непридатних для пасажирських перевезень, без вентиляції. Хуже африканців, одним словом “дураки і дороги” » – написала під роликом у соцмережі користувачка Ірина Нагірняк. Там же прокоментував Радион Сергійович – «Та шо, Черкаси-Канів, подивіться Золотоноша – Кременчук.. о це вмерти не встати !!»

Саме на регіональні дороги, а точніше їх відсутність, більше усього нарікали днями на Міжнародному  Економічному форумі «Нова перспектива Черкащини», який був присвячений питанням розвитку регіону та місцевих громад.

За словами  кандидата від партії “Слуга Народу” Олександра Скічка, щоб вирішити інфраструктурну проблему, треба організовувати підтримку держави.

«Якщо брати навіть ті ж дороги, щоб до нас доїхав потенційний інвестор, то  місцеві бюджети впоратися з капітальною реконструкцією доріг не можуть, як і самостійно залучати інвестиції. Відтак я ставлю для себе першочергові цілі – домогтися державних субвенцій для капітального ремонту доріг, відновити Черкаський аеропорт та розвивати річковий транспорт з тим, аби розвинути в регіоні транспортну інфраструктуру» – пояснив майбутній нардеп.

Голова передвиборчого штабу партії «Слуга Народу»  Олександр Корнієнко, який взяв участь у форумі, також підкреслив важливість «дорожньої теми» Черкаського регіону у загальноукраїнському контексті.

«Черкаси – це поки що місто, куди інвестору важко доїхати. Йдеться про дороги державного значення, якими має опікуватися держава. І ми продовжимо роботу в цьому напрямку. У нашій програмі вже відображено програму децентралізації регіонів. Потрібно довести  цю реформу до кінця, аби люди на місцях мали вільно розпоряджатися своїми коштами і спілкуватися з інвесторами».

Корнієнко наголосив: «Про розвиток України та інвесторів ми чуємо під час кожних виборів. Проте Володимир Зеленський та «Слуга Народу» мають конкретні плани. Насамперед, варто наголосити, що за перші місяці своєї роботи, Володимир Олександрович вніс у ВР ряд законопроектів, які вирішують ряд системних питань, але, щоб реалізувати плани розвитку йому потрібна більшість у Раді».

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама