Реклама

molli

Від ідеї до бізнесу: як розвивали бренд безкаркасної меблі Арт-Пуф

 

Меблі з родзинкою з’явилися на українському ринку ще у 2011 році. За цей час компанія обслужила близько 10 тисяч клієнтів, у добу почала виробляти 50 крісел і має в асортименті різноманітні товари відмінної якості. Однак, аби досягти такого успіху, молодій команді довелося пройти складний, але цікавий шлях, який приніс тільки досвід.

Ідею створити нестандартні меблі засновник бренду Арт-Пуф, Шляховий Олег Олегович запозичив у італійських робітників. Останні наповнювали мішки поролоном і створювали чудову постіль. Надихнувшися таким авантюризмом, Шляховий вирішив створити свій бренд. Перші товари  чоловік виробляв у себе в гаражі. Головним у виробництві була якість і авторське рішення моделі меблів. Пізніше – гараж довелося замінити на інше приміщення, адже виробництво активно розширювалося.

Олег розповідає, що під час створення бізнесу виникає низка перешкод, які потрібно вміти долати:

– Ідея – це не все. Покупцю треба пояснити, чому варто купляти саме ваш продукт. Все нове, а тим більше нестандартне, як правило, насторожує потенційного споживача, тому важливо зуміти переконати його випробувати новинку.

– На шляху можуть стояти недобросовісні покупці, які замовляють меблі, а потім зникають.

– Перед відкриття бізнесу впевнитися, що ви маєте достатню кількість навичок, аби ефективно поширювати свій продукт та розвивати виробництво.

Що обрати?

Асортименту товарів у Арт-Пуф – більше, ніж багато. Серед варіантів:

– крісла-мішки;

– пуфи;

– крісла-кокони;

-крісла-ковдри

– дивани;

– спальні і дитячі меблі.

Товари у Арт-Пуф нестандартні, оригінальні, якісні та безпечні.  Ознайомитися з усіма пропозиціями можна на власному сайті компанії art-puf.com.ua, де підібрана найважливіша інформація про меблі, розміщені фото всього асортименту та можна відразу ж оформити замовлення на покупку безкаркасного крісла-груші. Якщо уподобаний товар є на складі, то його відразу надішлють вам. У іншому ж випадку, потрібно почекати лише кілька днів і брендові меблі з родзинкою вже будуть у вас.

Комерційна реклама

2
Коментарі

avatar
2 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
2 Коментарі автора
МарияОля Нещодавні автори
Мария
Мария

Купила кресло мешки у компании Арт Пуф Олега Шляхового , качество ужасное, запах таких ядрёных химикатов,что при открытии мешка слёзы пошли.На сайте заявлено,что возврат возможен в течении 14 дней, при просьбе вернуть мешки обратно за свой счёт, ответили “хорошо” и в последствии мои звонки к ним заблокировали.Написала лично Олегу Шляховому В инстаграмм,на что он даже ничего не ответив,быстренько заблокировал меня и там.Вот так решаются дела в этой распиаренной конторе.Советую вам обходить Арт Пуф стороной и не травить этой продукцией себя и своих близких.

Оля
Оля

Хорошая компания Арт-Пуф брали у них подвесное кресло и кресло грушу остались очень довольны!

Реклама

Реклама