Реклама

molli

Вбивство з необережності. Адвокат Новікова клопотатиме про перекваліфікацію справи

Адвокат Іллі Новікова Василь Демчик оскаржуватиме вирок суду в апеляційній інстанції.

Нагадаємо, Новікову присудили 8 років позбавлення волі та по 80 тисяч гривень відшкодування моральної та матеріальної шкоди кожному із позивачів.

– Я клопотатиму про зміну кваліфікації на 119 статтю (Вбивство з необережності). Адже це злочин середньої тяжкості, який передбачає до 5 років позбавлення волі, – говорить захисник.

За його словами, це складна справа. Адвокат вважає, що смерть Сергія Бондаренка не могла настати у результаті нанесених Іллею ударів.

– Пригадуєте, я запитував у експерта: «Як ви поясните, що в Сергія є легкі тілесні ушкодження на обличчі і чи міг він наносячи легкі удари кулаком в підборіддя чи щоку проломити череп». Адже смерть, згідно висновків, настала у результаті черепно-мозкової травми. Експерт відповів, що не міг, очевидно це сталося внаслідок падіння, – аргументує Демчик. – Суд, я вважаю, у вироку не обґрунтував це. Справа складна, треба розбиратися, це наука.

Під домашнім арештом згідно вироку, Ілля Новіков буде до того часу, поки апеляційний суд не ухвалить рішення усправі.

– Це ще добре, що суд не взяв його під варту. Це шанс для потерпілих отримати більше відшкодування, аніж встановлене судом, – говорить адвокат. – Вони заявляли позов у півтора мільйони, а по факту отримали 170 тисяч та по 80 тисяч гривень на кожного, тобто лише близько півмільйона.

За словами Демчика, батько Новікова скинув на особистий рахунок потерпілих 170 тисяч гривень.

ЧИТАЙТЕ: “Цього б вироку не було б”, – мати загиблого біля “Рефлекшну” розповіла про “тиск грошима”

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама