Реклама

molli

Вандали розтрощили більше півсотні ліхтарів у черкаському сквері

Зловмисники розбили та понівечили 55 ліхтарів на території скверу “Надія”.

Опори у цьому парку перебувають на балансі КП “Черкасиміськсвітло”. На підприємстві кажуть: лише цього року це вже 4-й випадок вандалізму. Про кожен із них працівники КП “Дирекція парків” повідомляють балансоутримувача, а той – поліцію. Щоправда навіть “відписок” за цими фактами від правоохоронців не надходило, зазначають у “Дирекції парків”.

– У частині ліхтарів викручені лампочки, – говорить головний енергетик КП “Дирекція парків” Ігор Титаренко. – Вочевидь, для цього і були понівечені конструкції, адже лампочки енергозберігаючі.

2
Коментарі

avatar
2 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
ОленаКаркар Нещодавні автори
Олена
Олена

Дивує, обурює, шокує. Соромно за отаких наших “європейців”! А потім пишуть в “Інфоміст”, яке у нас стало “жахливе місто” та звинувачують в усьому мера. Хочете чисте та гарне місте – припиніть знущатися над ліхтарями, лавочками, газонами. Не кидайте свої недопалки на зупинках, не ставте авто на газонах та на тротуарах, припиніть несанкціоновану торгівлю, не руйнуйте народне добро! Ваша свідомість, порядність та любов до міста зробить добру справу! Почніть із себе!

Каркар
Каркар

Поставте вже там камери відеоспостереження!

Реклама

Реклама