Реклама

molli

В Україні скасовують медкарти для школярів і студентів

За інформацією МОЗ України, скасовуються медкарти для школярів і студентів, а також талони на прийом і загальна диспансеризація. Натомість в роботі лікаря первинної ланки запроваджується міжнародна класифікація ІСРС-2.

Диспансеризацію замінить модель регулярних скринінгових оглядів по групах ризику. Також скасовується медкарта дитини для вступу в школу та дитячий садочок.

Загалом це позитивне явище. Диспансеризація дійсно в останній час перетворилась на певну формальність, при якій лікарі змушені були витрачати час на “бумагомарательство”, породжуючи кипи паперів.

Чомусь згадалось, коли півтора роки тому ми почали впроваджувати в поліклініках міста електронну карту пацієнта, найбільший спротив серед медпрацівників викликала необхідність писати і в комп”ютері і на папері. На що я просив потерпіти, бо вірив, що паперова документація відійде в архів історії медицини. І ось все це попливло за течією, знесене водою змін.

Звичайно, це найбільше східне прокляття, коли бажають жити в час змін. Проте, часи не обирають і життя дається лише раз, саме в ці часи.

Олег Стадник, директор департаменту охорони здоров’я ЧМР

Джерело: Фейсбук

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама