В одному з торгових центрів Черкас сталося загорання

07.12.2018, 10:24
Фото: “Фейсбук” Костянтина Проценка

6 грудня о 14:40 рятувальникам повідомили про загорання та сильне задимлення у торгово-розважальному центрі “Хрещатик-сіті”. Про це інформує  речник УДСНС України у Черкаській області Костянтин Проценко на своїй фейсбук-сторінці.

На вул.  Хрещатик, за підвищеним номером виклику були спрямовані чергові караули пожежно-рятувальних підрозділів Черкаського гарнізону Управління ДСНС.

Водночас, після спрацювання у будівлі систем оповіщення та ролетного протипожежного захисту, внутрішній персонал діючи згідно з інструкціями, розпочав проведення евакуації відвідувачів.

Як стало відомо, причиною події стало загорання фритюрниці у кафе на мінус третьому поверсі, яке впродовж кількох хвилин було ліквідоване персоналом закладу за допомогою вогнегасників.

Фото: “Фейсбук” Костянтина Проценка

Після проведення розвідки та обстеження комунікацій та основних систем комплексу, рятувальники дали дозвіл на продовження експлуатації Хрещатик-сіті, повернення до приміщень торгово-розважального центру персоналу та відвідувачів.

У зв’язку із подією, найближчим часом, силами фахівців Управління ДСНС планується проведення детального обстеження протипожежного стану усього торгово-розважального центру

0 коментарів

Залишити відповідь