Реклама

molli

В.о. мера Умані пояснив, чому кидався на автобуси (відео)

cebrii

У соціальний мережах поширюється  відео, де нинішній очільник Умані Олександр Цебрій «катається» на капоті мікроавтобуса. Одні кажуть, що так він «віджимав» маршрут «Київ-Умань», інші – що боровся із нелегальними перевізника.

Олександр Цебрій розповів кореспнденту «Вечірньої Умані», що його змусило близько десяти років тому зупиняти автобуси.

“Події, котрі показані у відео, відбувалися у 2006 чи 2007 році, – каже Цебрій. – Точно не пам’ятаю. Тоді я був директором приватного підприємства «Круїз-Авто», яке здійснювало міські, приміські та міжміські перевезення.

Довгий час у місті здійснювали перевезення нелегальні перевізники. Їхні водії не проходили медичний догляд, а автомобілі – технічний.  Возили вони людей у автобусах, котрі були переобладнані із вантажних на пасажирські. Вони не відповідали жодним стандартам та не були сертифіковані для перевезення пасажирів. Тому не мали права здійснювати перевезення.

Для того, щоб протидіяти нараженню  уманчан на небезпеку, ми робили все, аби нелегальні перевізники не могли здійснювати свої перевезення.

У ситуацію зовсім не втручалися правоохоронці, вони стояли осторонь цього процесу. Тому ми повинні були самі навести лад у пасажирських перевезеннях міста Умані.

Ніхто не хотів ні забирати, ні захоплювати чужі маршрути. Але хотіли спонукати цих перевізників здійснювати пасажирські перевезення згідно закону. І на сьогоднішній день ми бачимо, що ті перевізники, які були нелегальними, зараз облаштували собі автовокзал, платять податки, проходять медичних,  технічний огляд і перевозять пасажирів”

Відео на своїй сторінці розмістив заклятий опонент Цебрія, нардеп з Умані Антон Яценко.

“Для фірми «Круїз-авто» Олександр Володимирович, більш знайомий своїм товаришам «Коміру» і «Чині» (в миру Сергій Семененко та Ігор Чинчик) під кримінальним прізвиськом «Льолік», готовий на все. Воюючи за маршрути з іншими перевізниками (тоді ж у Льоліка Цебрія ще не було адмінресурсу), він кидався грудьми на амбразуру. Може, краще йому не в мери податися, а в каскадери? Ще є час розпочати каскадерську кар’єру. Особисто готовий відправити це вражаюче відео в Голівуд. Замість того, щоб шкодити уманчанам, крадучи гроші з міського бюджету, вирубаючи каштани та ремонтуючи, вже відремонтовані дороги, Льоліку Цебрію варто було би зайнятися тим, до чого в нього дійсно є хист”, – іронізує у “Фейсбуці” Антон Яценко.

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
студент Нещодавні автори
студент
студент

бреше все , бало хотiли косити не тiльки в мiських маршрутках , а й на Киев – Умань

Реклама

Реклама