Реклама

molli

В Черкаській ОДА шукають директора для одного з департаментів

Згідно з розпорядженням голови Черкаської ОДА, було оголошено конкурс на вакантну посаду директора департаменту освіти і науки. До цього директором працював Валерій Данилевський, але 15 січня його було призначено заступником директора департаменту освіти і науки Черкаської ОДА, пише “ВиЧЕрпно“.

– Усе відбуватиметься згідно процедури проведення конкурсного набору на вакантну посаду. Наразі невідомо, хто переможе, тому всі бажаючі можуть взяти участь у конкурсі, — підкреслив Валерій Данилевський.

Нагадаємо, що очільник Черкаської ОДА Роман Боднар представив трьох  своїх заступників. Ними стали В’ячеслав Швець, Юрій Лесюк та Роман Карманнік.  А 9 січня  в Черкаській облдержадміністрації завершили формування складу заступників Романа Боднара. Голова ОДА сьогодні представив останнього з них. Ним став Дмитро Ляшов, який до того був помічником очільника області.

Останній призначений заступник відповідатиме за відновлення доріг, житлово-комунальне господарство та будівництво. Дмитро Олександрович Ляшов родом із Маріуполя. Він кандидат економічних наук. До призначення на посаду в Черкаській області, понад 20 років працював на керівних посадах підприємств в декількох галузях економіки та в різних регіонах України.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама