Реклама

molli

Уманський самооборонівець та чиновник продовжили конфлікт у лікарняній палаті (відео)

Умань_лікарня
Фото: “Вечірня Умань”

Конфлікт між головою Уманської районної сотні самооборони Андрієм Столярем та начальником інспекції з благоустрою міста Умань Юрієм Ковтонюком триває вже не перший місяць. Після їхньої останньої «розмови» Юрій опинився на лікарняному ліжку зі струсом мозку. Проте Андрій Столяр на цьому не зупинився. Днями він навідався до свого «опонента» у ролі журналіста. Після їхнього «інтрев’ю» гірше стало не лише Юрію, а і його сусідам по палаті. Про це пише видання “Вечірня Умань“.

За словами Юрія Ковтонюка, Андрій Столяр прийшов до його палати зі своєю цивільною дружиною. Він представився журналістом та намагався отримати коментарі, проте стосовно якого питання начальник благоустрою міста так і не зрозумів.

– Андрій Миколайович Столяр зайшов у палату без дозволу, без нічого. Я перед цим тільки отримав уколи, і лежав переглядав газету. Він мене спитав чого я тут знаходжуся, і почав виражатися на мою адресу нецензурною лайкою. Почав на мене морально тиснути. Я так думаю для того, аби я забрав заяву із міліції, стосовно того, що він 31 липня наніс мені удар в голову, після чого я опинився тут, – розповідає Юрій Ковтонюк. – Я прошу наші органи міліції та прокуратури прийняти до даної особи якісь дії, тому що погрози в мою адресу повторюються не одноразово. Це було і весною,  і літом,  і ще минулого року. Я зараз дуже хвилююся за свою родину та за себе особисто. В мене після його візиту дуже погіршився стан здоров’я. І в моїх сусідів по палаті теж.

Начальник інспекції з благоустрою розповідає, що після розмови з ним, Андрій Столяр переключився на лікаря. Називав хабарником, корупціонером та  морально принижував.

Сам же Андрій Столяр всі звинувачення заперечує. Каже, що приходив до Юрія разом із журналісткою.

– В мене є відео, де вже після того, як Юрій потрапив у лікарню, його бачили за рулем автомобіля. Як він гуляв по місту. Тому ми прийшли подивитися який він тяжко хворий, -коментує Андрій Столяр. – Я нікому не погрожував і не кричав. До палати мене провела медсестра. Попросив Юрія прокоментувати свій стан, він відмовився. Потім зайшов лікар почав мене дьоргати за руки. Я почав викликати міліцію. І ще хтось викликав паралельно. В мене є відео всього, що відбувалося. Пізніше його надам.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама