Реклама

molli

“Укргідроенерго” запрошує канівців на роботу*

На будівництві Канівської ГАЕС, що триватиме близько 7 років, буде створено 2000 робочих місць. Переважно – саме для місцевих мешканців. Уже сьогодні починається формування списків майбутніх працівників.

Про це повідомив директор Канівської ГЕС Василь Гринь 14 січня 2017 року в Каневі.

– Хто має бажання та відповідну професію і досвід – реєструйтеся. Запишемо вас до резерву, – сказав Василь Гринь, спілкуючись з громадянами під час масових заходів за нагоди Дня Святого Василя Великого.

укргід

Зареєстровані робітники будуть поінформовані, коли завершиться підготовка до будівництва.

Серед найбільш затребуваних професій на будівництві Канівської ГАЕС – автослюсарі, арматурники, бетоняри, водії, електрозварники, електромеханіки , електромонтажники, ізолювальники, машиністи будівельної техніки, монтажники, муляри, стропальники, штукатури.

Реєструють робітників для подальшого працевлаштування у відділі кадрів Канівської ГЕС за телефоном 0 (4736) 3-14-99, е-поштою: [email protected]

укргід2

За словами Василя Гриня, ПАТ “Укргідроенерго” вже зараз є ордним за найбільших працедавців Канівського району.

– Канівська ГЕС упродовж багатьох років дає стабільну і високооплачувану роботу для 300 жителів міста. – Середня зарплата на нашій електростанції нині складає 8 800 грн. На сьогодні це пристойна сума, – наголосив Василь Гринь.

Вдячність енергетикам висловив голова громадської організації учасників АТО «Побратим-Схід» Юрій Паньковецький. Він розповів, що велика кількість воїнів АТО, повертаючись з війни до рідного міста, зіштовхується із проблемою працевлаштування. Будівництво нової електростанції в нашому регіоні допомогло б вирішити це болюче питання.

– Багато канівчан виїхали на заробітки до Києва, інших міст України або за кордон. Будівництво ГАЕС поверне більшість цих людей до рідних домівок, вони зможуть бути поруч із своїми батьками і дітьми, – зауважив ветеран АТО.

кан2

Як повідомлялося раніше, за 11 місяців 2016 року ПАТ “Укргідроенерго” сплатило в бюджети різних рівнів 1,9 млрд грн, в тому числі Канівська гідроелектростанція — 36,6 млн грн. З чого майже 18 млн грн напряму чи у вигляді субвенцій повернулися в обласний, місцевий і селищні бюджети. В обласні бюджети спрямовують 50% податку за користування водними ресурсами. Плата за землю, податок на нерухоме майно йдуть у місцевий бюджет. Також повертається в обласний і місцевий бюджети 75% податку на доходи фізичних осіб, які працюють на станції.

*Опубліковано на правах реклами

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама