Реклама

molli

Україна повинна стати країною, де зручно й затишно всім, – Любов Шпак Зе!депутат “Слуги Народу”

До кандидатів у народні обранці під час передвиборчих перегонів прикута увага всього суспільства. Українці хотіли б, дійсно, не помилитися з вибором, щоб укотре не шкодувати про свій вибір і зрештою отримати те життя, про яке вже давно мріють.

Зе!команда поставилась відповідально до вибору кандидатів у депутати від своєї партії, ретельно відбираючи їх, змушуючи пройти  систему  проекту «Ліфт». Всі рівні перевірки пройшла  Любов Шпак – черкаський ректор Східноєвропейського університету економіки і менеджменту. Тепер вона представляє партію «Слуга народу» на 194 округу міста Черкаси.

Любов Олександрівно, як Ви оцінюєте свої шанси на перемогу?

Я йду від партії «Слуга Народу» , відповідно довіра людей велика – починаючи ще з президентських виборів.  Країна потребує змін. Саме ця партія, наш Президент дають нам нові ідеї, нові можливості для самореалізації та розвитку. Я його підтримую. І я бачу що багато людей теж підтримують. У президентських виборах ми виграли битву, попереду  – виграти війну з корупційною системою. Разом.

Вибори – це Ваше сьогодення. Але до цього рішення Ви пройшли чималий життєвий шлях. Як починався Ваш старт, як особистості, яка тепер буде представляти  Черкащину  у Верховній Раді України?

У мене завжди було бажання раеалізувати себе. Але для цього  бажання в мене було мало підтримки, тому що я з багатодітної, малозабеспеченної сім»ї.  Батька я втратила дуже рано. Нас виховувала мама, яка, в ті важкі 90-ті роки, працювала на кількох роботах. Тож  піклування про молодших сестер було повністю на мені.   Тоді вже довелося розраховувати  лише на власні сили. Тому працювати почала вже з 18-ти років, паралельно з цим навчалася в університеті. На третьому курсі навчання , я дізналася, що є така програма – «Помічник голови Верховної Ради України». Був дуже великий відбір. Я багато готувалася, але в перший рік не потрапила до програми,а  з другої спроби, я вже працювала в програмі. Це був дуже великий досвід: майже рік роботи у Верховній Раді. Після закінчення університету в Черкасах, я вступила до аспірантури, потім кандидатська дисертація, далі робота в університетах, захист докторської дисертації. На сьогоднішній день я доктор економічних наук, ректор Східноєвропейського університету економіки і менеджменту.

Наскільки критично Ви ставитесь до себе? І що Вас сформувало як особистість?

Я у всьому намагаюсь бути досконалою. В будь – якій роботі. Такий собі «синдром відмінниці». А сформували мене як особистість праця і цілеспрямованість.  Як приклад, коли навіть захищаєшь дисертацію, треба працювати 24 години на добу. Пройшовши важкий шлях до своїх мрій, до того, що я досягла, це й сформувало мене як особистість. Я також вимоглива і до своєї доньки. Ставлю їй програму максимум. Я думаю, що в мене виходить доносити їй правильні цінності.

На що Ви спираєтесь, коли приймаєте те або інше рішення?

Якщо говорити про роботу, звісно професіоналізм людини та її досвід. Для виваженого рішення я завжди консультуюсь з людми, які є спеціалістами.

Щодо роботи зі студентами, то я відкрита для нових ідей і проектів. Завжди намагаюсь їх як мотивувати, так і підтримати. Тому що, знову ж таки, з власного досвіду розумію наскільки це важливо – мати підтримку для становлення їх як особистостей, як майбутніх спеціалістів.

Нині суспільство приймає жінку в бізнесі, жінку на керівних посадах, жінку в політиці. Такі жінки – це завжди сильні особистості. Ак це бути сильною жінкою? І які жіночі слабкості Ви все ж таки маєте?

Я не вважаю себе сильною жінкою. Просто життя так склалося, що мені довелося бути сильною. І життя загартувало настільки, що дозволити собі слабкості ти вже не можеш.

Як ставиться Ваше оточення до  Вашого рішення йти у народні депутати?

Підтримують. Певно саме рішення йти в депутати сформувалось в той час, коли ми зі студентами на лекціях обговорювали економічну ситуацію в нашій країні і прораховували що може дозволити собі звичайний українець на прожитковий мінімум. Та були шоковані тим, що, наприклад, купити пальто людина може собі дозволитина  мінімум один раз за сім років. І коли ми шукали шляхи, як можна поліпшити стан нашої економіки, студенти після цих лекцій постійно мені говорили: «Любов Олександрівно, йдіть балотуватися у депутати. Нам потрібні такі люди».

Родина теж підтримує. Вони знають, що я не можу зупинитися, що я не буду просто спостерігати, коли  дійсно завдяки своєму досвіду і занням можу допомогти розбудувати економіку країни. Я повинна завжди йти вперед. Це вже як аксіома мого життя.

І водночас просте та складне запитання. Ваші мрії. Чого Ви прагнете  сьогодні?

Я багато цілей досягла у своєму житті. На сьогодні ціль – це зробити гідним  життя кожного українця. Я вирішила  – якщо  змогла реалізувати себе у житті, мені до снаги і таке завдання.

Студенти та викладачі про Любов Шпак

Галина Ус – завідувач кафедри обліку та оподаткування Східноєвропейського університету економіки і менеджменту

Знаю Любов Олександрівну ще з початку 2000-х років. Після магістратури вона працювала викладачем, потім старшим викладачем, далі захистила дисертацію. За той час я побачила наскільки вона зросла професійно, тому я рекомендувала її на посаду завідувача кафедри.

Я й зараз спостерігаю за її кар»єрою. Вже 5 років Любов Олександрівна є ректором Східноєвропейського університету. Вона – прекрасний керівник і організатор.

Підтримую її у бажанні йти у депутати, оскільки досвід фінансиста і керівника дасть їй можливість грамотно реалізувати багато проектів. Я захоплююсь нею, адже Любов  Шпак – це людина, яка бере на себе таку відповідальність. Вона молодець!

Аделіна Ремізова – студентка 4-го курсу факултьета «Туризм» Східноєвропейського університету економіки і менеджменту

Я здебільшого спілкувалася з Любов Олександрівною у студраді. Можу сказати, що вона дуже «легка на підйом» людина, з нею легко спілкуватися. Вона прекрасний організатор і завжди мотивує нас студентів до того, що у людини повинні бути мрії, цілі, які можемо реалізувати.  Також вона як жінка, завжди переймається тими, кому потрібна  допомога. За цей час  ми, під керівництвом, Любов Олександрівни організували багато благодійних акцій для сбору допомоги школам-інтернатам, притулку для дітей та інші соціальні проекти.

Політична реклама

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
1 Коментарі автора
Сергей Нещодавні автори
Сергей
Сергей

Смотришь этот пиар о Л.А Шпак и сразу видишь,посещаемость низкая,дипломная,курсовая,экзамены-за все платишь.
Дипломная-5000,курсовая-1000-1500,экзамен 100-150.Учиться не надо заплатил и ты (специалист)
Зарплату работникам задерживают на несколько месяцев и получают за полный раб.день пол ставки,
В общежитии проживание студентов плохое.
Вот вам и борьба с коррупц.вот вам и качественное образ.и специалисты.Вот вам и помощь президенту.

Реклама

Реклама