Реклама

molli

У Золотоноші відкриють центр гемодіалізу (фото)

Ось це приміщення лікарні на початку наступного року має стати одним із відділень "Фрезеніусу"
Ось це приміщення лікарні на початку наступного року має стати одним із відділень “Фрезеніусу”

На початку наступного року в Золотоноші відкриють центр гемодіалізу. Його облаштовуються у центральній районній лікарні. В центрі зможуть обслуговуватись жителі черкаського Лівобережжя. Таких хворих на ниркову недостатність – близько 30 осіб. Хід робіт сьогодні перевірили голова ОДА Юрій Ткаченко, мер Золотоноші Віталій Войцехівський, а також головний лікар клініки «Фрезеніус» Володимир Новаківський.

– Відбудеться відкриття діалізу на шість місць, які будуть працювати у три зміни з максимальною потужністю 60 місць. Зараз відбувається обстеження приміщення інженерами компанії «Фрезеніус» для визначення необхідного ремонту та купівлі обладнання, – говорить у коментарі журналістові видання «ІнфоМІСТ» директор департаменту охорони здоров’я ОДА Михайло Лобас.

Натомість як повідомив головний лікар клініки «Фрезеніус» Володимир Новаківський, відкриття центру дозволить наблизити надання допомоги до людей.

– Також на себе ми беремо зобов’язання, крім того, що зробити це відділення європейського рівня, навчання медичного персоналу і контролю дотримання всіх стандартів лікування, – запевняє Новаківський.

Валерій Новаківський
Валерій Новаківський

За його словами, пацієнти «Фрезеніусу» потребують лікування тричі на тиждень.

– Якщо людина живе у віддаленому районі, наприклад, Драбів чи Чорнобаївський район), то їй доводиться додати 100 кілометрів туди і 100 назад. Це, звичайно, не сприяє здоров’ю хворої людини. За всіма європейськими рекомендаціями діаліз ний центр має бути на відстані не більше 25-30 км. Якщо діалізний центр розташований далі ніж 50 км смертність у цій популяції різко збільшується, – додає головлікар «Фрезеніусу».

Натомість голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко анонсував покращення процедури гемодіалізу в обласній лікарні. Крім того, наступного року відділення «Фрезеніусу» мають з’явитися у Корсунь-Шевченківському та Звенигородському районах.

– «Фрезеніус» робить усе власним коштом, забезпечує сучасним обладнанням, високопоточними діалізаторами, які надають послугу європейського рівня, – каже очільник області.

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама