Реклама

molli

У Золотоніській військовій частині урочисто відкрили міні-футбольний майданчик (фото)

Сьогодні на території Золотоніської військової частини урочисто відкрили міні-футбольний майданчик. Два роки тому футбольна команда військової частини отримала сертифікат від ФФУ для штучного покриття опісля до роботи на волонтерських засадах долучилися місцеві підприємства. Спільними зусиллями було створено об’єкт, який відкрили, приурочивши до свята Дня збройних сил України.

У 2016 році футбольна команда золотоніської військовї частини «Зеніт» стала першим переможцем чемпіонату України з футболу серед колективів Ліги АТО та володарем Кубка Героїв АТО.

У якості подарунку від Федерації Футболу України золотонісці отримали сертифікат на облаштування штучного покриття на футбольному майданчику.

Влітку 2017 розпочалося будівництво міні-футбольного поля із штучним покриттям, що тривало майже півтора роки.

Покриття розрахованого на ігри в різні пори року, крім того, освітлення дозволяє грати в будь-який час доби.

На відкриття майданчику прибув президент Федерації Футболу України Андрій Павелко. Він наголосив, що золотоніська команда виборола право на створення цього майданчику своїми спортивними успіхами успіхами.

Радник Президента Юрій Ткаченко розповів, що пишається українцями, які допомагають нашим воїнам:

– Цей подарунок почали готувати ще півтора роки тому завдяки позиції президента ФФУ Павелка Андрія Васильовича, який опікується і популяризує футбол. До цієї ініціативи долучилися підприємства і організації, які ще декілька років тому були в числі тих, хто допомагав і досі допомагає підтримувати наших військовослужбовців. Приємно, що «Золотоніський бекон», ПП «Надія», СТОВ «Воля», СТОВ «Перемога» – системно допомагають нашим героям.

Шана  до воїна – це повага до держави. Я пишаюся, що є українці, які готові допомогти, я пишаюся нашими воїнами, – наголосив Ткаченко.

Президент обласної ФФУ, нардеп Владислав Голуб зазначив, що реалізація проект – приклад командної роботи, що дає результат.

Командир зенітного ракетного полку полковник Олександр Сташук:

– Я впевнений, що будівництво майданчика сприятиме популяризації футболу серед особового складу військової частини, фізичному загартуванню наших воїнів, відновленню моральних та фізичних сил після виконання завдань, – наголосив він.

Голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець розповів, що подібні проекти роблять вклад у формування українців як здорової нації.

– Це подія непересічна і знакова. Сьогодні своєрідний звіт в організації цього гарного інфраструктурного об’єкта, що має соціальний характер. Цій події передувала спортивна історія, що увінчалася великою перемогою нашої команди.

Особливої знаковості додає відкриття майданчика в переддень Дня збройних сил України. Ініціативи ФФУ, керівництва держави в частині розвитку інфраструктурних проектів, популяризації фізичної культури і спорту, формування здорової нації – мають реальне впровадження в життя, – виступив він.

Заступник директора з комерційних питань ТОВ «Золотоніський бекон» Олександр Борис:

– «Золотоніський безкон» бере участь в багатьох соціальних проектах і району, і області. Ми підтримуємо благодійні і соціальні речі. Коли звернулися із проханням допомогти із будівництвом поля із штучним покриттям, ми відгукнулися. Спорт – це здоров’я, спорт – це життя, пояснює він.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама