Реклама

molli

У Смілі Саакашвілі поштовхався із Федоренком, – ЗМІ

Сьогодні, 13 листопада, у Смілу знову приїхав політичний діяч Міхеіл Саакашвілі. Про це йдеться на сайті “smila-ua.com”.

Спочатку Саакашвілі піднявся до кабінету міського голови, мовляв, хотів поспілкуватися з Віктором Федоренком. Останнього саме не було на місці, він ще зранку оголосив, що їздитиме по котельнях.

Однак згодом до Будинку рад таки приїхав очільник міста Віктор Федоренко. Він спілкувався з громадянами, чекав, доки вийде надвір Саакашвілі та хотів  пояснити йому ситуацію з опаленням, яка склалася у Смілі. Зустрілися політики на сходах міськвиконкому.

Тим часом у натовпі почали кричати: «Федоренка геть!» і «Ганьба!».  Саакашвілі у свою чергу почав викрикувати: «Вор!», «Ганьба!», «Геть вора і його сина!». І тут, як пише смілянське видання, зчинилась бійка.

На підтримку Саакашвілі прийшли представники Національного корпусу. Всі чоловіки добряче поштурхались. Працівники поліції ледве вгамували бійку, яка тривала кілька хвилин.
2017 11 13 драка

Зрештою Михайло Саакашвілі сказав, що приїде у Смілу в четвер на позачергову сесію міської ради, на якій буде винесено питання про зняття з посади секретаря міської ради. Він закликав усіх небайдужих жителів Сміли прийти і підтримати депутатів, щоб вони відстояли це питання і переобрали владу.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама