Реклама

molli

У сім’ї черкаського правоохоронця – база відпочинку та солідна сума готівки

ivanЗаступник начальника ГУНП в Черкаській області Віктор Іванько подав декларацію за 2015 рік.

Так, у власності Віктора Михайловича є три земельні ділянки (одна в Коробівці та дві в Золотоноші) загальною площею більше 4 тис. кв. м. У його дружини Вікторії Борисівни – житловий будинок з магазином (площа – 266 кв. м) та будинок (156 кв. м) в Золотоноші, а також база відпочинку в Коробівці (259 кв. м), права на яку набуті в 2012 році. Вартість всіх об’єктів невідома. Крім того, дружина полісмена орендує землю в Коробівської сільради та має квартиру в райцентрі.

Крім всього, в декларантів є об’єкт незавершеного будівництва: житловий будинок площею 247 кв. м ще не прийнятий в експлуатацію.

Віктор Іванько та його дружина мають у власності по одному автомобілю: “Субару” та “Сільвер Фокс” (обидва 2007 року випуску) відповідно. Також сім’я Іваньків користується БМВ х5 та “Фольсваген Джетта”, які належать Борису Христюку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колишній та нинішній очільники поліції області показали статки за 2015 рік

У минулому році за постійним місцем роботи Віктор Іванько отримав 130 тис. (в УМВС) і 18 (ГУНП) зарплатні, ще 4 тис. грн благодійної допомоги. Вікторія Борисівна отримала подарунки у негрошовій формі на 30 тис. грн. Син декларанта, Віталій Вікторович, який теж працює в ГУНП, заробив 50 тис. грн. заробітної плати.

Щодо грошових активів, то Віктор Михайлович вказав, що має 80 тис. грн і 15 тис. доларів, у дружини – 80 тис. грн і 40 тис. доларів готівкою.

Як повідомляв “ІнфоМІСТ”, у серпні Черкаський адмінсуд визнав протиправними дії ГУНП в Черкаській області щодо включення Віктора Іванька  до списку поліцейських, які підлягають атестуванню.

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама