Реклама

molli

У прикордонному Ізмаїлі з’явилася вулиця «Генерала Момота»

момот

Розпорядженням міського голови міста Ізмаїл одна з вулиць міста стала носити ім’я героя АТО, справжнього прикордонника і командира – генерал-майора Ігоря Момота.

Про це повідомляє сайт “Ізмаїл сьогодні”.

Перед тим, як підписати це розпорядження, була створена робоча група, яка в ході перейменування вулиць провела дискусії і всіх пропозицій, що надходили від громадськості, вчених, спілок, релігійних громад, ініціативних груп, представників мас-медіа та окремих громадян, вибрала цього славного героя-прикордонника.

Громада Ізмаїла високо оцінила внесок генерал-майора Ігоря Момота в розвиток міста як колишнього начальника Ізмаїльського прикордонного загону та як справжнього героя – прикордонника, який захищаючи Україну загинув 11 липня 2014 поблизу селища Зеленопілля під час чергового ворожого обстрілу російських найманців.

Нагадаємо, тоді на Луганщині загинуло ще троє прикордонників, двоє з яких також служили в Оршанці.

Черкаські курсанти почали навчання лише у квітні, а вже у червні потрапили в зону АТО. Військові загинули внаслідок обстрілу з установки “Град” .

Бойовики здійснювали залп з установки з 4.30 до 4.35 ранку.

Полковник Ігор Момот з першого дня загострення обстановки на сході України брав участь в організації охорони та оборони державного кордону, за що був нагороджений Президентом України орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня.

Він помер через осколкове поранення в голову, яке було несумісне з життям.

Іменем Ігоря Момота також названо вулицю в Харкові. 27 січня в Черкасах на вул. Момота була перейменована вул. Луначарського.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама