Реклама

molli

У облраду купують сріблясте авто із зеленими тонованим склом за мільйон гривень

АТП Черкаської обласної ради оголосило про закупівлю нового сріблястого авто для поповнення свого автопарку. Орієнтовна вартість – 1,08 млн грн.

Інформація про це оприлюднена на порталі «Дозорро».

Аукціон запланований на 1 листопада. Товар має бути поставлений замовнику до кінця того ж таки місяця.

У документації зазначається, зокрема, що авто має бути оснащене круїз-контролем, клімат-контролем, системою гучного зв’язку через Bluetooth, голосовим керуванням, можливістю підключення до WI-FI, оббивкою дверей з комбінованої шкіри, матовими сріблястими ручками дверей, шкіряними сидіннями з підігрівом, тонованим зеленим склом, вікнами із захистом від ультрафіолетового випромінювання тощо.

Рік випуску – 2018, гарантія – 36 місяців.

Зазначимо, що АТП Черкаської облради по договору також надає послуги з перевезення посадовців Черкаської ОДА на “Хюндай Вера Круз” та “Тойота Кемрі”. Договір укладено 19 жовтня терміном до кінця року. Вартість – 613 тисяч гривень.

Нагадаємо, у червні минулого року Комунальне підприємство «АТП Черкаської обласної ради» збиралося придбати білий 5-місний автомобіль 2017 р.в. з низкою вимог, під які підходить розкішний Infiniti Q70. Вартість – 1,4 млн грн.

Тоді голова облради Олександр Вельбівець заявив, що придбання цього авто не є його розпорядженням. Торги були відмінені.

Згідно із декларацією, Вельбівець має лише “Москвич”, який він зве реліквією. Голова облради інформував, що інше авто купляти не збирається.

Сергій Макаренко

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама