Реклама

molli

У мережі поширюють відео, де п’яні посадовці прокуратури влаштували дебош

Начальник відділу керівництва досудових розслідувань ДБР та заступник прокурора області влаштували дебош у ресторані “Тарас Бульба” 7 червня. Відеодоказ опублікував на своїй сторінці у “Фейсбук” Дмитро Кухарчук. На відео відреагував прокурор області, Сергій Овчаренко. 

“У Барбаша, начальника відділу процесуального керівництва по кримінальним справам ДБР прокуратури Черкаської області день народження. На відео він тримає Ковтуна, заступника голови прокуратури області, який в п‘яному угарі рветься в бій. Пістолет вдалося забрати, не ясно що воно з ним зробило б…” – пише на своїй сторінці Кухарчук.

Прокурор області, Сергій Овчаренко, на своїй сторінці у “Фейсбук” повідомив, що за цим фактом було призначено службове розслідування, за результатами якого, за наявності підстав, матеріали стосовно винних осіб будуть скеровані до Кваліфікаційної дисциплінарної комісії:

– Хочу прокоментувати поширене в мережі інтернет відео зі святкування дня народження одного з працівників прокуратури області. Попри те, що подіі відбувались у неробочий час, ніхто не мав зброї, а до правоохоронних органів області на сьогоднішній день не надходило жодних заяв про порушення громадського порядку працівниками прокуратури від персоналу чи відвідувачів закладу, вважаю таку поведінку своїх підлеглих неприпустимою, – пише Овчаренко.

 

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама