Реклама

molli

У Каневі презентували фільм “Невидимий батальйон”

Постер із Вікіпедії
24 березня в міському будинку культури відбувся показ фільму “Невидимий батальйон”. Про це повідомляє прес-служба Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю ЧОДА.
«Невидимий батальйон» — це шість історій жінок-військовослужбовиць, розказаних трьома українськими режисерками: Іриною Цілик, Світланою Ліщинською та Аліною Горловою.
Героїні фільму різні за своїм життєвим досвідом, віком, військовими та цивільними професіями, проте їх всіх об’єднала ця війна, і їх історії створюють панорамну картину становища жінки у Збройних Силах.
Марія Берлінська, продюсерка фільму, розповідає про мету проекту:
— По-перше, задокументувати історію, що відбувається прямо зараз, показати, як воюють жінки.
По-друге, зруйнувати цю стіну для жінок. Тут не може бути ні статі, ні кольору очей, тільки освіта, тільки професіоналізм. І кіно – дуже хороший інструмент, що дозволяє доступно пояснити ці речі суспільству.
І нарешті третя мета для мене дуже важлива. Ми програємо інформаційну війну у світі. Через це кіно ми хочемо показати, що у нас не громадянський конфлікт, а російська окупація, вже четвертий рік. У нашому фільмі світ буде бачити, що гинуть і калічаться наші жінки, що вони воюють і перемагають російську армію. І нам не потрібна глибока стурбованість, нам потрібна реальна підтримка».

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама