Реклама

molli

У Каневі обрали нового голову районної ради

На 30-ій позачерговій сесії Канівської районної ради VII скликання депутати розглянули 6 питань порядку денного та обрали нового голову Канівської районної ради.  Про це інформують на сторінці “ВО Черкащани – Канів” у “Facebook“.

Перед початком обговорення питань пленарного засідання голова Канівської районної виборчої комісії Яценко О.В. оголосила про зміни у складі депутатів ради.  Взамін депутатів райради які були обрані 23 грудня на перших виборах в ОТГ,  увійшли нові депутати: двоє  від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» та двоє від БПП «СОЛІДАРНІСТЬ».

Окрім того, на пленарному засіданні достроково припинив виконання повноважень голови ради  Олег Лактіонов, якого обрали сільським головою Таганчанської громади, як лідера “ЧЕРКАЩАН” на Канівщині.

За пропозицією найбільшої депутатської фракції в районній раді VII скликання ВО “ЧЕРКАЩАНИ” та одностайною підтримкою усіх присутніх на сесії депутатів, головою Канівської районної ради VII скликання одноголосно обрано депутата  Зоць Миколу Михайловича, який до цього працював керуючим справами апарату райради.

Також, депутати підтримали внесення змін до складу президії та постійних комісії райради.

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама