Реклама

molli

У ізоляторі на Черкащині виявили порушення прав затриманих

Фото: 04744.info

Уманська місцева прокуратура  провела комплексну перевірку ізолятора тимчасового тримання №2 Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Перевіркою установлено, що мають місце порушення конституційних прав громадян, які потребують негайного їх усунення, а умови тримання осіб в ІТТ №2 ще не повною мірою відповідають вимогам чинного законодавства та міжнародним нормам і стандартам.

Загалом, це питання матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення. Попри те, що мінімальна площа камер приведена у відповідність до міжнародних стандартів, під час перевірки виявлено низку інших порушень, зокрема, в усіх камерах недостатній рівень природного освітлення, камери не обладнано радіодинаміками з підключенням до радіотрансляційної мережі; в установі відсутній холодильник, в якому можуть зберігатися продукти харчування, що швидко псуються, отримані арештованими в передачах.

Також в ізоляторі відсутня кімната для побачень, а обладнання слідчої кімнати не відповідає вимогам чинного законодавства. У ході перевірки виявлено й інші порушення конституційних прав в’язнів.

З метою усунення виявлених недоліків у діяльності уповноважених осіб піднаглядної установи внесено акт прокурорського реагування.

За інформацією прес-служби Уманської місцевої прокуратури 

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама