Реклама

molli

У черкаській Соснівці з’являться 21-поверхівки, котеджі й таунхаузи? (фото, відео)

budynky2

Черкаська мерія проведе громадські слухання до проекту містобудівної документації, зокрема, для внесення змін до детального плану території між вулицями Дахнівська, Соснівська та автодороги Н-16 в місті Черкаси. Ідеться про площу в розмірі 42 гектари.

Про це йдеться на сайті Черкаської міськради.

Проект спільно створили архітектор ФОП Чеберяк Юрій Вікторович (м. Черкаси) та ТОВ «Архітектурне бюро «Сергій Бабушкін» (м. Київ).

Замовником проекту є департамент архітектури та містобудування Черкаської міськради.

У мережі вже можна переглянути проект будівництва. Ось, зокрема, відеоперезентація.

Як ідеться у проекті, на території по вул. Меделєєва, 4 розташуються багатоповерхівки, танхаузи, котеджі, житлові будинки клубного типу та громадські заклади.

sos
Ймовірно, ось цей лісний масив перетвориться на забудову

Заплановано, що Соснівка “поповниться” понад 2000 мешканцями нових багатоповерхівок. Їх, до речі, за проектом буде п’ять: три 21-поверхові, а також по одній 12-поверхівці та 16-поверхівці.

meshk

zabudov

Цікаво, що рішення щодо розроблення проекту було проголосовано депутатами Черкаської міськради ише кілька днів тому – 22 грудня. Питання № 15 порядку денного потрапило у “групування” і було проголосовано “пакетом” тридцятьма депутатами.

Розподіл голосів опублікував у “Фейсбуці” журналіст Олександр Безпрозванний.

pak pak2

Як зазначається на сайті мерії, внесення змін до детального плану території є “уточнення функціонального призначення земельної ділянки по вул. Менделєєва, 4 у відповідності до актуальних містобудівних потреб інвестора-забудовника”.

Ознайомлення із детальним планом території відбуватиметься в приміщенні Черкаської міської ради у відділі містобудівного кадастру та ГІС в к. 319 з 26 грудня 2016 року по 10 січня 2017 року.

Також із графічними та текстовими матеріалами містобудівної документації можна буде ознайомитися на офіційній Інтернет-сторінці Черкаської міської ради www.rada.cherkasy.ua в розділі «Розвиток міста» або за посиланням.

13
Коментарі

avatar
11 Теми коментарів
2 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
9 Коментарі автора
АленавікторPsihmlНастяЧеркащанин Нещодавні автори
Алена
Алена

Провели “беседу” и вынудили проголосовать “за”. Много депутатов, кто голосовал “за”, раньше голосовали “против”. А это значит, что решение УЖЕ принято, только нужно для “галочки” провести “гражданские слушания”, без которых строить не имеют права. Надежда только на народ, который не даст строить в Сосновке. Пусть строят на военном полигоне или на свободных землях ЮЗР!

Реклама

Реклама