Реклама

molli

У Черкасах з’явиться парк на честь Чорновола

Топонімічна комісія Черкаської міської ради провела громадські слухання серед жителів міста. Черкасцям було запропоновано перейменувати сквер «Молодіжний», замінивши цю назву ім’ям В’ячеслава Чорновола. Громада підтримала пропозицію.

Пізніше у парку планують встановити меморіал на честь громадського діяча.

– Пам’ять В’ячеслава Чорновола увічнена назвами багатьох вулиць та площ по всій Україні, у тому числі у таких містах як Київ, Полтава, Івано-Франківськ, Калуш, Одеса, Вінниця, Тернопіль, Бердичів, Хмельницький, Кіровоград, Луцьк, Рівне, Житомир, Суми, Ковель, Дрогобич, Вишневе та інших. Встановлено також і ряд пам’ятників та меморіальних дошок. У Черкасах існує вулиця В’ячеслава Чорновола, проте на мою думку, цього недостатньо, адже кожного року під час вшанувань громаді міста Черкаси немає де проводити заходи, присвячені видатному земляку. Парк стане комплексним меморіальним майданчиком на честь великого уродженця Черкащини, борця за волю України, − наголошує депутат міськради Андрій Куча, який виступив ініціатором перейменвання.

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
Черкащанка Нещодавні автори
Черкащанка
Черкащанка

Маленький комфортний сквер “Молодіжний” перетворять на ПАРК імені ЧОРНОВОЛА? Пан Куча, а щось посолідніше не знайшлося для вшанування борця за волю України, окрім маленького клаптика землі, куди ніхто ніколи не заходить?

Реклама

Реклама