Реклама

molli

У Черкасах зникла зупинка: спиляли заради підприємця (фото)

У Черкасах новенька зупинка громадського транспорту “вул. Капітана Пилипенка”, що по вулиці Максима Залізняка, простояла лише кілька днів. 

Нині на місці, де недавно була конструкція, лише ледь помітні залишки відпиляних опор.

15135629_1881189508783658_870339989_n

Як вдалося з’ясувати нашому виданню, зупинку демонтували працівники підприємства “Промбудіндустрія”, які її і встановлювали.

– Ми її встановили, ми її і демонтували. Тому що приїхала людина з рішенням виконкому, що буде ставити тут МАФ у комплексі із зупинкою. Цю ж зупинку ми поставимо в іншому місці, – прокоментував Євгеній Щербина.

ЧИТАЙТЕ: Ціни ростуть: у Черкасах зупинки від “місцевого” підрядника подорожчали на 15%

Сьогодні зранку на місці зупинки активно розмовляють троє чоловіків. Виявилося, один із них підприємець, який якраз і збирається облаштувати тут зупиночний комплекс разом з кіоском.

Чоловік представитися відмовився, назвавшись “громадянином України”. Згодом, вгамувавши емоції, повідомив, що відношення до зникнення зупинки не має, а в тимчасовій споруді торгуватиме кондитерськими виробами.

15086928_1881189502116992_993618217_n
Так має виглядати зупинка за словами підприємця

– Я проти генделів. Я прихильник того, щоб їх не було, бо людям, знаєте, гендель генделю – рознь. Якщо продає в стаканчику горілку – то це неправильно. В мене немає алкоголю! – повідомив анонімний підприємець.

666
Володимир Сімонов

Як все ж вдалося з’ясувати нашому виданню, підприємець, який спілкувався із журналістом – це Володимир Сімонов.

Згідно з даними ЄДР, основним видом його діяльності є роздрібна торгівля тютюновими виробами в спеціалізованих магазинах. Окрім цього, Сімонов також займаєтсья роздрібною торгівлею в неспеціалізованих магазинах продуктами харчування та напоями і є власником ТОВ  “ВЕРНИСАЖ-2000” Також Володимир Сімонов є депутатом Геронимівської сільської ради.

Відео – канала “Антена“.

10
Коментарі

avatar
6 Теми коментарів
4 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
2 Коментарі автора
вапролдАнонімнийdzОлександрАнонім Нещодавні автори
вапролд
вапролд

пусть человек поставит нормальную конструкцию вместо убогих этих павильончиков которые понатыкали по всему городу и списали на них кучу денег. Чем ему торговать -его дело, разрешения есть -и прекрасно, дай Бог сил. Кстати на Десантников с новой “остановки” уже украли все стекло, а на военкомате остановку поменяли а ржавый и согнутый типа знак-на месте, видно вказивки не было убрать и бурьяны покосить вказивки не дали. Но самая лучшая “остановка”-на ж-д вокзале- вообще песня-без окон без дверей. Короче козлы все эти комунальные службы

dz
dz

подивіться на зупинку біля базару на Благовісній.
людей там багато. А зупинка перетворилась в “холодильники-морозильники-пиво”. В непогоду людям нема де стати. А людей збирається там дуже багато. Те саме і на Хіміків-Чорновола. Поставили зупинку на 5 осіб, а людей там до 30 кожен раз стоїть.

Олександр
Олександр

Задолбали эти МАФы!
Растут как грибы, особенно “грибное место” на Химпасе.
Принципиально ничего в них не покупаю, т.к. видел , как продавщица из кондитерского “генделика” перебирала купленное мясо, а потом немытыми руками пыталась продать конфеты, тока после замечания пошла мыть в каком-то ведре. Жуть!
Це не “наведення порядку”, це знущання над людьми-покупцями. Єдиний спосіб знищити це кубло по усьму місту-нічого там не купувати!!!!

Анонімний
Анонімний

От я кожного разу в шоці з нашого народу. Ви не помічаєте, шо завжди все всих не влаштовує. Влада нічого не робить – погано! Тут підприємець зупинку робить – Вам теж не вгодиш! Якби влада ставила за кошти держави зупинку, то вона б була в раз 10 менша, і розвалювалась, або ше краще – стояла б роки 2 в режимі ” триває будівництво”. Тут людина за власні кошти ставить нову зупинку, що ж вам люди завжди ” все не так”. Дурдом! Зробіть самі шось для нашого міста , а потім своїми недовольними словами виражайтесь. Вже просто злість бере за те,… читати далі >

ЧЕЛУАШ
ЧЕЛУАШ

зупинку демонтували працівники КП ЧЕЛУАШ – брехня

dz
dz

на Пилипенка вже поставили Гендель – другою лінією перекривши тротуар, загородивши кіоск ремонтників взуття.. І що робить геронимівський на Громова.
Він що дерева буде вирізать на тій зупинці. Там сквозний прохід був через зупинку бо тротуар вузесенький.

Анонім
Анонім

Та нeхай хоть хтось старається навeсти порядок..мало таких підприємців.дай Бог йому всього найкращого.МОЛОДEЦЬ!

Сергей
Сергей

Эта особа поставила “свою точку” и на Мытнице. При этом утверждала что “точка” будет под продажу мяса/мясных изделий. Все делалось с хамством и обещаниями, которые так и не выполнились. Его задача поставить “точку” любой ценой и плевал он всех.

Анонім
Анонім

Та нехай поставить краще підприємець нормально зупинку з усіма удобствами ніж відмивають гроші типу новими убогими зупинками “презервативи”де ні шаг вправо ні шаг вліво бо там не вистачає плитки вся вулиця Гагаріна в незрозумілих економних зупинках. То ніхто цього не бачить і скільки грошей на неї списують. Самі нічого не робите то хоч іншим не заважайте.

Анонім
Анонім

Давайте поважати один одного! У людини є ім’я , не дуже це коректно звертатися до людини , таким словом як “особа”, коли ім’я вказане. Я перепрошую, але можливо Ви для нашого міста робите щось краще і удосконалюєте його??? – я думаю , що ні. Ви всі так хочете у Європу, щоб в нас було все нове, а не старе , а тепер оце підняли проблему із-за чого?! Із за того, що нам змінять стару зупинку на нову, кращу, і навіть якшо там буде міні-магазин, кому він заважає?! Невже це так погано, коли люди стараються наше місто перетворювати на краще! Чи… читати далі >

Реклама

Реклама