Реклама

molli

У Черкасах змінять маршрут № 9, а одну з вулиць перекриють до кінця липня

01e8f81570f9a136aa205f697a41fcfb

До 31 липня буде перекрито ділянку дороги по вул. Б. Вишневецького біля військової частини А1744. Таке рішення у зв’язку з проведенням ремонту проїжджої частини дороги ухвалили на засіданні виконкому. А у зв’язку з проведенням ремонту головного каналізаційного колектора тимчасово буде заборонено рух транспортних засобів вулицею Пастерівською між вул. Благовісною та бульв. Шевченка. Перекриють цю ділянку з 10 липня до 10 серпня.

Про це повідомляють на сайті Черкаської міськради.

На час перекриття там будуть встановлені необхідні дорожні знаки та огородження, погоджені з відділенням організації дорожнього руху та нагляду за станом шляхів УДАІ УМВС України в Черкаській області.

Окрім цього, на час проведення ремонтних робіт на Пастерівській буде змінено рух міського автобусного маршруту №9 “Залізничний вокзал – АТЗТ “ЧШК”. Він курсуватиме:

в прямому напрямку – В’ячеслава Чорновола, 14 Грудня, Рози Люксембург, Чайковського, Пастерівська, Благовісна, Богдана Хмельницького, бульв. Шевченка, Смілянська, Вернигори, Десантників, Хоменка;

у зворотному напрямку – Хоменка, Смілянська, Крупської, Вернигори, Смілянська, бульв. Шевченка, Богдана Хмельницького, Ільїна, Пастерівська, Чайковського, Рози Люксембург, 14 Грудня, В’ячеслава Чорновола.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама